Pucha dla Sierściucha 2018 (PATRONAT)

17 Lut

17.03.2018 w klubie Mechaniczna Pomarańcza (Gdańsk) odbędzie czwarta edycja akcji Pucha dla Sierściucha! Biletem wstępu jest puszka karmy dla psa lub kota.

Podczas tej edycji zbieramy karmę dla Sierściuszków ze schroniska OTOZ Animals Ciapkowo w Gdyni – informują organizatorzy.

Czwartą edycję akcji otworzą uczniowie Akademii Wokalu Star Project, którzy wykonają utwory z rodzaju polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej.

Wystąpi także grupa improwizacyjna Im Prościej.
Impro to forma sztuki, która powstaje na scenie podczas występu. Wszystko dzieje się dzięki sugestiom widzów i kreatywności występujących. To właśnie sprawia, że każdy występ jest niepowtarzalny – i dlatego nie można go przegapić!

Podczas koncertu zagra także organizator akcji – zespół Arshenic.

Arshenic to mieszanka rocka i alternatywnego metalu.

Zespół powstał w 2006 roku w Gdańsku. W 2008 roku zespół nagrał płytę promocyjną „Lilie” promując ją podczas koncertów z zespołami Closterkeller, podczas Abrakadabra Gothic Tour i Artrosis, podczas Gothic Diamonds Tour. W listopadzie 2009 grupa zarejestrowała pierwszą płytę długogrającą, o tytule Arshenic. W 2011 roku Arshenic wystąpił w programie „Must Be The Music II” wykonując metalowy cover utworu Lady Gagi „Paparazzi”.

W 2014 po dwuletniej przerwie, zespół wznowił działalność i prace nad nowym brzmieniem i repertuarem. W styczniu 2015 zespół wrócił na scenę organizując akcję charytatywną „Pucha dla Sierściucha”. W kwietniu 2016 zespół wydał płytę EP tytule „Erased”, zawierającą także utwór „Grzyby”. Obydwie płyty zespołu dostępne są obecnie w sprzedaży w sklepie Epic–Shop.pl

W lutym 2017 zespół wydał singiel „Monster” zapowiadający drugą długogrającą płytę zespołu. W ramach działalności wspierającej pomoc zwierzętom zespół nagrał teledysk schronisku dla bezdomnych zwierząt. Utwór Monster oraz płyta Erased dostępne są w popularnych serwisach streamingowych takich ja spotify oraz itunes. Obecnie zespół przygotowuje materiał na drugą długogrającą płytę, która ma się pojawić w sprzedaży jesienią 2018 roku.

Podczas akcji zbierać będziemy także koce, prześcieradła, miski dla zwierząt, zabawki dla zwierząt itd. – dodają organizatorzy.

                                      >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

 

Portal my3miasto.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.