Psychonoc w Multikinie (KONKURS)

7 Maj

W piątkowy wieczór w Multikinie w Gdańsku i w Gdyni wyświetlone zostaną cztery z pozoru różne filmy, które łączy niesamowity klimat. Te hipnotyzujące produkcje ukazują lęki i słabości ludzi oraz przerażającą stronę świata, a niewyjaśnione historie, parapsychologiczne zjawiska i zagadkowe sytuacje spowodują, że ta noc na długo pozostanie w pamięci widzów. Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na ENEMEF: Psychonoc!

Zaprezentowane zostaną: wstrząsająca TRANSCENDENCJA z Johnnym Deppem, tajemniczy CZARNY ŁABĘDŹ Aronofsky’ego, wciągająca INCEPCJA Nolana oraz mroczny EFEKT MOTYLA (pokaz z DVD). Psychonoc odbędzie się 9 maja (piątek) jednocześnie w 24 Multikinach w Polsce. Start: godzina 22:00, przewidywany koniec ok. godziny 07:00 rano.

Cennik biletów:

– 25 zł: cena ulgowa: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl – dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 25 zł każdy

– 29 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC

– 30 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych

– 31 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką

– 33 zł: cena normalna

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:

Bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez Internet. Nie ma możliwości rezerwacji biletów. Więcej informacji na temat kupna wejściówek znajduje się pod adresem www.enemef.pl.

2014-05_psychonoc_11

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie i zgarnij podwójne zaproszenie na PSYCHONOC w Multikinie!

Gdzie powstawały zdjęcia do filmu TRANSCENDENCJA?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (8 maja) do godziny 13:30. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – PSYCHONOC. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcami. Wśród poprawnych odpowiedzi wylosujemy dwóch szczęśliwców, którzy zgarną wejściówki na seans!

REGULAMIN KONKURSU:

1. Konkurs trwa do 8 maja, do godziny 13:30.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytanie.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<< 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.