„Psiunio” w CK Gdynia (KONKURS)

12 Sie

„Psiunio” to tragikomedia, która dzięki humorystycznym dialogom i brawurowej grze aktorów obnaża słabości związku pomiędzy kobietą a mężczyzną oraz przedstawia relacje międzyludzkie w zupełnie nowym świetle. Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na pokaz spektaklu 16 sierpnia o 19.00 na Scenie Letniej w Gdyni! 

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Równie często uwielbiany, co niedoceniany. Okazuje się, że czasami wie więcej niż nam się wydaje. Czy może celowo uciec z domu, aby uświadomić właścicielom coś, czego sami nie są w stanie zauważyć? Małżeństwo ze stażem, odchowanym synem i… ukochanym psem. Gdy ten niespodziewanie znika, w pozornie spokojne życie wkrada się ogrom frustracji i wzajemnych oskarżeń. Małżonkowie wyciągają dawne winy, kłamstewka i zdrady.

„Psiunio” to tragikomedia, która dzięki humorystycznym dialogom i brawurowej grze aktorów obnaża słabości związku pomiędzy kobietą a mężczyzną oraz przedstawia relacje międzyludzkie w zupełnie nowym świetle.

Obsada:

Marta Kalmus-Jankowska
Piotr Jankowski
Tomasz Sapryk

Dodatkowe informacje:

Autor: Agnès i Daniel Besse
Przekład: Barbara Grzegorzewska
Reżyseria: Grzegorz Chrapkiewicz
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Muzyka: Niccolo Paganini
Ilustracja muzyczna: „Kaprys”
Kostiumy: Joanna Małecka
Światło i dźwięk: Jarosław Barczewski
Asystent reżysera: Michał Bronk

Harmonogram prezentacji spektaklu:

15.08.16, poniedziałek, godz. 19:00
16.08.16, wtorek, godz. 19:00
17.08.16, środa, godz. 19:00

Sztuka prezentowana jest na Scenie Letnia w Gdyni (plaża w Orłowie, wejście nr 17, dojście do Sceny od ul. Świętopełka). Bilety: 40 zł / 35 zł.

PSIUNIO_PLAKAT_

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie i wygraj bilet na pokaz spektaklu „Psiunio”!

Z jakim teatrem na stałe związany jest Tomasz Sapryk?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do wtorku (15 sierpnia) do godziny 13.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – PSIUNIO 16.08 godz. 19.00. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 15 sierpnia, do godziny 13.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety na pokaz spektaklu „Psiunio”.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.