Przyjdź na plan – dni otwarte w Gdyńskiej Szkole Filmowej

12 Lis

W najbliższą niedzielę – 17 listopada, w godzinach od 13:00 do 17:00 Gdyńska Szkoła Filmowa przygotowała projekt dla osób ciekawych jej działalności i możliwości rozwoju, jakie oferuje.

Głównym punktem programu dnia otwartego w Gdyńskiej Szkole Filmowej będzie spotkanie z Katarzyną Figurą, znaną polską aktorką telewizyjną, filmową i teatralną. Będzie można także znaleźć się na planie filmowym, przyjrzeć się pracy profesjonalnym reżyserom, operatorom kamery, montażystom jak i specjalistom od oświetlenia i charakteryzacji.

Przewidziana została możliwość wzięcia udziału w castingu, sesji zdjęciowej oraz charakteryzacji do filmu grozy, a dla prawdziwych fanów grafiki przygotowano naukę storyboardu oraz animacji dla dzieci. Zainteresowanych na pewno przekona możliwość spotkania się z wykładowcami i studentami szkoły.

Dni otwarte w Gdyńskiej Szkole Filmowej (ul. Wrocławska 93) rozpoczną się o godzinie 13.00. Polecamy!

Niepubliczne Studium Filmowe powstało w 2010 roku z inicjatywy Prezydenta Miasta Gdyni – Wojciecha Szczurka, Dyrektora Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni – Leszka Kopcia, Rektora PWSFTViT w Łodzi – Roberta Glińskiego oraz pomysłodawcy i realizatora Pomorskich Warsztatów Filmowych – Jerzego Radosa Policealne.

1462953_454213941366268_1884893507_n>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

 

One Reply to “Przyjdź na plan – dni otwarte w Gdyńskiej Szkole Filmowej”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.