Przenieś się do Hyde Parku przy dźwiękach Stones’ów (KONKURS)

8 Lis

14 listopada w kinach sieci Multikino odbędzie się pokaz zarejestrowanego latem tego roku koncertu kultowej grupy The Rolling Stones w londyńskim Hyde Parku. Weź udział w naszym konkursie i daj się porwać Stones’om do Multikina w Gdańsku!

Ponad 100 000 fanów nie może się mylić – właśnie tyle osób oglądało na żywo koncert legendarnej kapeli The Rolling Stones w londyńskim Hyde Parku. W oczach fanów i krytyków muzycznych zespół zagrał jeden ze swoich najlepszych koncertów. Pomimo sędziwego wieku muzycy wciąż elektryzują publiczność niesamowitą energią i rokendrolowym pazurem.

Już 14 listopada o godzinie 20.00 na wielkim ekranie Multikina fani zespołu Rolling Stones usłyszą hit za hitem oraz zobaczą grupę w doskonałej formie. W dwóch piosenkach zespół wspomaga Mick Taylor, były gitarzysta składu. The Rolling Stones najlepiej czują się w domu i to na pewno zauważą oraz usłyszą uczestnicy pokazu.

Koncert grupy The Rolling Stones będzie można zobaczyć w Multikinach w następujących miastach: Bydgoszcz, Gdańsk, Kielce, Koszalin, Kraków, Silver Screen Łódź, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Wrocław Pasaż, Wrocław Arkady, Zabrze.

Źródło: Informacja prasowa.

UWAGA: KONKURS! Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie do Multikina w Gdańsku na pokaz koncertu The Rolling Stones – Sweet Summer Sun zarejestrowanego latem tego roku w Londynie. Projekcja odbędzie się 14 listopada o godzinie 20.00.

W którym roku został wydany album Forty Licks?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do wtorku (12 listopada) do godziny 15.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – MULTIKINO – ROLLING STONES HYDE PARK. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swojego adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzony zostanie autor najwcześniej nadesłanej odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Aby wziąć udział w konkursie musisz być fanem my3miasto.pl na Facebooku.

2. Konkurs trwa do 12 listopada, do godziny 15.00.

3. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

4. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

ROLLINGSTONE-multikino

                                      >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Konkurs został rozwiązany. Zajrzyjcie do swoich skrzynek pocztowych i sprawdźcie czy nie czeka na Was dobra wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.