Zwierzo-czapki, nerki i naszyjnik z łusek po nabojach

11 Gru

Targi designu organizowane w Gdyni w dniach 14-15 grudnia, to pozycja obowiązkowa dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie zadbali o upominki dla najbliższych. Utalentowani trójmiejscy designerzy we wnętrzach Gdyńskiego Obserwatorium Zmian INFO BOX zaprezentują, stworzone przez siebie, unikatowe ubrania, dodatki i wnętrzarskie perełki. 

Małe manufaktury, tworzące produkty nierzadko w pojedynczych egzemplarzach, świetnie wpisują się w popularny na zachodzie trend slow fashion, slow design, i wreszcie, slow life. Chcą stanowić wyraźny kontrast do rzeczy produkowanych w krajach trzeciego świata i choć powoli, to udaje im się przekonać Polską publiczność – przede wszystkim jakością, świeżością i uczciwą ceną.

Kreatywni wystawcy zagoszczą w nowoczesnych wnętrzach Gdyńskiego Obserwatorium Zmian INFO BOX w dniach 14-15 grudnia w godzinach 10.00-19.00. Wstęp wolny.

targi-infobox

W samym sercu Gdyni, oprócz zakupów, na uczestników, czekają także niezwykłe warsztaty DIY (DO IT YOURSELF) takie jak: tworzenie naszyjnika z łusek po nabojach i drewnianej biżuterii, ręczne szycie nerek (saszetek na biodra) i dzierganie zwierzo-czapek. Uwaga, na wszystkie warsztaty obowiązują zapisy! Zgłoszenia należy przesyłać na adres targi-trojmiasto@wp.pl. Uczestnicy warsztatów będą rekrutowani indywidualnie przez prowadzących. Udział jest płatny, ze względu na pokrycie kosztów materiałów potrzebnych do wykonania poszczególnych ozdób i przedmiotów.

8cdf52e2b3

Na miejscu znajdziecie także kucharzy z restauracji Chwila Moment, która idealnie wpisuje się w klimat zarówno slow food jak i świątecznej aury – przygotowując na tą okazję słodko-słone przekąski w równie smakowitych cenach.

plaka

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.