Przedsiębiorcza Kobieta zna swoje prawa! (PATRONAT)

22 Lis

Czas na ogromną dawkę wiedzy! Czas porozmawiać o czymś, o czym nikt nie mówi! Dlatego już 8 grudnia PK zaprasza do Centrum Hewelianum w Gdańsku na kolejną odsłonę cyklu Przedsiębiorcza Kobieta, w którym będzie się można zmierzyć z tematem praw w miejscu pracy.

Przedsiębiorcza Kobieta to projekt innowacyjny i nietypowy, odbiegający w swojej formie od dotychczas organizowanych w Polsce inicjatyw. Jest to cykl spotkań prowadzonych i organizowanych przez kobiety – dla kobiet. Uczestniczkami spotkań są panie w różnym wieku – od studentek po aktywne zawodowo kobiety chcące rozwijać swoją osobowość, zdobywać umiejętności ułatwiające poruszanie się w świecie przedsiębiorczości.

Celem Projektu jest to , aby kobiety nie bały się własnych możliwości i umiały je efektywnie wykorzystywać. Priorytetem dla nas przy realizacji projektu jest odejście od konwencji typowych szkoleń,i stworzenie wydarzenia, które będzie stanowiło dla uczestniczek podstawę do nawiązywania nowych kontaktów oraz wymiany doświadczeń z osobami, które osiągnęły już sukces w biznesie – mówią organizatorki ze SFBCC Trójmiasto.

Grudniowe spotkanie odbędzie się pod hasłem: „Przedsiębiorcza Kobieta zna swoje prawa!”. Dlatego zaproszone prelegentki: dr nauk prawnych, wykładowca Uniwersytetu Gdańskiego Marta Zbucka oraz prawniczka z misji, pasji i powołania Karolina Sikorska-Bednarczyk poruszą kwestie:

– Jakie mam prawa w moim miejscu pracy?
– Jakie zachowania w firmie są zgodne z kodeksem etycznym?
– Jak zachować się, gdy ktoś łamie moje prawa?
– Czym jest mobbing i jak sobie z nim radzić?

Drogie Panie – są to pytania, których nie możemy bać się zadawać. Jest to wiedza, którą każda kobieta na co dzień związana ze światem biznesu MUSI mieć opanowaną, dlatego serdecznie zapraszamy na spotkanie! – zachęcają organizatorki ze Studenckiego Forum Business Centre Club.

Zapisy TUTAJ!

                                   >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.