Przedsiębiorcza Kobieta Trójmiasto powraca na wiosnę!

23 Mar

29 marca (wtorek) o godzinie 17:00 w O4, sali konferencyjnej Olivia Business Centre odbędzie się spotkanie z cyklu Przedsiębiorcza Kobieta Trójmiasto. Zbliżające się wydarzenie to doskonała dawka inspiracji i szansa na nawiązanie biznesowych kontaktów.

Podczas spotkania odbędą się 3 prelekcje kobiet funkcjonujących na co dzień w biznesie:
Natalia Klonowska – Jadźka Rysuje. Przeprowadzi warsztaty z myślenia wizualnego „Magia rysowania” O (nie)codziennym wykorzystaniu rysunku.
Katarzyna Kobiela – Zakupy ze stylistą – wystąpi z inspirującą prelekcją dotyczącą stylu, wizerunku i dess code’u „Profesjonalny wizerunek kobiety w biznesie”
Magdalena Sadowska-Pawlak – Dyrektor Pomorskiej Izby coachingu zmotywuje uczestniczki warsztatem coachingowym „Kobiety biznesu – Zarządzanie Sobą”.

Dodatkowo w przerwie spotkania zaplanowana jest sesja networkingowa, która stanowi pole do nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń. Na uczestniczki czekają także atrakcyjne nagrody i prezenty od licznych partnerów spotkania.

kobiet

„Przedsiębiorcza Kobieta” to ogólnopolski innowacyjny projekt Studenckiego Forum Business Centre Club odbiegający w swojej formie od dotychczas organizowanych w Polsce inicjatyw. Priorytetem przy jego realizacji jest odejście od konwencji typowych szkoleń, warsztatów i stworzenie wydarzenia, które stanowi dla uczestniczek podstawę do nawiązywania nowych kontaktów oraz wymiany doświadczeń z osobami, które osiągnęły już sukces w biznesie.

                                   >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Link do zapisów na Evenea https://przedsiebiorczakobietanawiosne.evenea.pl/ – zapisy startują dziś o godz. 20:00. Bądźcie czujne!

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym spotkań Przedsiębiorczej Kobiety Trójmiasto.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.