Przedpremierowy pokaz filmu Wielki Liberace (KONKURS)

25 Lis

28 listopada w ramach cyklu „Kocham Kino w Multikinie” przedpremierowo zaprezentowany zostanie „Wielki Liberace”. Widzowie zobaczą luksus, wielką sztukę i jeszcze większe pieniądze, czyli historię króla showbiznesu w reżyserii Stevena Soderbergha. W rolach głównych: Michael Douglas w życiowej roli oraz Matt Damon zrywający z wizerunkiem twardego macho. Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na seans!

„Wielki Liberace” to prawdziwa historia wielkiej gwiazdy rozrywki XX wieku. Świat znał go jako Valentino Liberace – bajecznie bogatego, niewiarygodnie utalentowanego i kochanego przez publiczność celebrytę polskiego pochodzenia. Jego występy zawsze były wielkim wydarzeniem, a pełen przepychu styl stał się inspiracją m.in. dla Eltona Johna, Madonny czy Lady Gagi. Jednak jego prywatne życie odbiegało od wszystkiego, co wiedziały o nim miliony fanów.

Życiowa rola zdobywcy Oscara Michaela Douglasa („Wall Street”, „Nagi instynkt”) oraz znakomity Matt Damon („Buntownik z wyboru”, „Tożsamość Bourne’a”), w wielkim pożegnaniu z filmem Stevena Soderbergha, twórcy m.in. „Erin Brockovich”, „Ocean’s Eleven: Ryzykowna gra” czy „Solaris”.

Film, pokazany w konkursie festiwalu w Cannes i nagrodzony 11 statuetkami Emmy, oficjalnie zamyka karierę Stevena Soderbergha. Jednego z najwybitniejszych współczesnych amerykańskich reżyserów filmowych, nagrodzonego Złotą Palmą za „Seks, kłamstwa i kasety wideo” oraz Oscarem za „Traffic”, który postanowił więcej nie reżyserować.

Źródło: Informacja prasowa.

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie film wyświetlony zostanie 28 listopada o godzinie 19.00 w ramach cyklu „Kocham Kino w Multikinie”. Bilety w cenach: 13-14 zł (ulgowe) oraz 19-21 zł (normalne) do nabycia w kasach kina lub za pośrednictwem strony internetowej.

Uwaga: KONKURS! Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na pokaz filmu Wielki Liberace!

Jak brzmi imie i nazwisko artysty o pseudonimie Liberace?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (27 listopada) do godziny 08.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – MULTIKINO – WIELKI LIBERACE. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swojego adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą.

REGULAMIN KONKURSU

1. Aby wziąć udział w konkursie musisz być fanem my3miasto.pl na Facebooku i „polubić” zamieszczony na tablicy post konkursowy.

2. Konkurs trwa do 27 listopada, do godziny 08.00.

3. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

4. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozwiązany. Zajrzyjcie do swoich skrzynek pocztowych!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.