Prawdziwa cena sukcesu kobiety XXI wieku

23 Maj

70. Ogólnopolska Konferencja Biznesowa MAKE YOUR BUSINESS BETTER:„Prawdziwa cena sukcesu kobiety XXI wieku”, odbędzie się 30.05.2017, w godz. 18:00–21:30 w Sopocie, Hotel Haffner, ul. J.J. Haffnera 59. Trwają zapisy!

Po raz pierwszy w Trójmieście odbędzie się debata z ludźmi biznesu, którzy prowadzą firmę od kilkunastu lat, warsztat psychologiczno–rozwojowy oraz rozmowa z specjalistami od ludzkich serc, propagatorką filozofii LOVE IN BUSINESS Małgorzatą Lipko oraz Magdaleną Sadowską–Pawlak, trenerem i coachem.

Mówiąc językiem biznesowym, każdy z nas ma większościowe udziały w firmie „moje życie”. Terror sukcesu, pięknego kobiecego ciała, popularności w internecie narzuca kobietom główną rolę we współczesnym targu próżności. Kobiety przestały dostrzegać, że nadal, choć teraz dobrowolnie, poświęcają ogromny wysiłek, pieniądze, poczucie spełnienia, zdrowie, by spełniać oczekiwania świata w imię iluzji, że robią to wyłącznie dla siebie. Wiele kobiet buduje wewnętrzne poczucie wartości na sprawianiu wrażenia spełnionych i szczęśliwych.

– Jaki jest prawdziwy wizerunek kobiety biznesu?
– Jak pozostać sobą i przekonać ludzi, że Twoja marka jest profesjonalna?
– Jak uniknąć pułapek, gdy prezentujesz wizerunek swojej marki?
– Jak odejść od „harówki” na rzecz utrzymania wizerunku budującego prestiż i naturalnie budować siłę marki?

Czy jedno spotkanie może odmienić Twoje życie? Zdecydowanie TAK.

AGENDA SPOTKANIA:

18:00 Rejestracja uczestników i nawiązywanie relacji.

18:15 Początek spotkania.

18:30 Warsztat psychologiczno–rozwojowy: MAGDALENA SADOWSKA – PAWLAK – trener, coach, Dyrektor Izby Coachingu na Pomorzu. Jak komunikować się w otwarty sposób, kiedy masz wrażenie, że świat atakuje?

Kiedy czasami zdam sobie sprawę z olbrzymich konsekwencji całkiem małych rzeczy…nie mogę odeprzeć myśli…że małych rzeczy nie ma.”. Bruce Barton

Umiejętność prowadzenia samego siebie do szeroko rozumianego sukcesu jest umiejętnością, która dla wielu z nas jest niedostępną sztuką. Warsztat wskazuje narzędzia, które rozwijają umiejętność kierowania sobą i zarządzania stresem ale równocześnie pokazuje błędy, które są bardzo często popełniane (np. syndrom unikania działania), gdy nie potrafimy zjednać sobie świata. W trakcie warsztatu zostaną pokazane konsekwencje różnych zachowań i stylów komunikowania się.

Uczestnicy spotkania uzyskają odpowiedzi na następujące pytania:
– Jaką rolę pełni nasze nastawienie i nasze przekonanie o sobie?
– Dlaczego czasem nie można się porozumieć mimo szczerych chęci?

Jeśli jesteś nieśmiała, potrzebujesz potwierdzać swoja wartość i szybko się odkochujesz, to ten warsztat jest dla Ciebie. Jeśli jesteś zupełnie inna osobą, to tym bardziej.

19:15  ANNA MIŁKOWSKA – właścicielka studia graficznego by MUM, grafik od 20 lat – Najczęstsze błędy wizerunkowe jakie popełniają przedsiębiorcy.

19:25 Przerwa – nawiązywanie relacji.

20:00 Debata z przedsiębiorcami, praktykami biznesu prowadzona przez EMILIĘ BARTOSIEWICZ – redaktor naczelną portalu LadyBusiness.pl, założycielkę Lady Business Club.

Zaprosiliśmy do debaty kobiety, które mogą powiedzieć, odniosłam sukces w biznesie. Dowiecie się o blaskach i cieniach sukcesu, o szukaniu drogi do wyrażenia siebie w sferze publicznej i różnych sposobach na bycie sobą w biznesie. Jak dbają o własną prywatność, jednocześnie budując wizerunek w sieci? – informują organizatorki.

ESTERA HESS –  Od 10 lat prowadzi własne butikowe Biuro Podróży ESTA. Z wykształcenia lingwista i tłumacz przysięgły języka angielskiego i niemieckiego.

ANNA BARAN – Właścicielka i Prezes Zarządu PP-Duo Sp. z o.o. w Bydgoszczy, specjalizującej się w produkcji etykiet samoprzylepnych termicznych, termotransferowych, foliowych i specjalistycznych.

ANNA KRÓL – Współwłaściciel pracowni projektowej CKK ARCHITEKCI, Architekt IARP. Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej.

EMILIA BARTOSIEWICZ – założycielka i prezes Lady Business Club, redaktor naczelna www.LadyBusiness.pl, ekspert budowania marki online.

20:30 EWA CZERTAK – mentor biznesu, buduje autentyczne marki osobiste, prowadzi kurs dla przedsiębiorców, prezes Akademii Marki z Klasą, twórczyni koncepcji Marka z Klasą w biznesie, mówca, trener wystąpień publicznych.

Temat: Chcę być szczęśliwa! Pięć praktyk kobiety przedsiębiorczej i coś więcej. Jak stworzyć krok po kroku własną grupę wsparcia i zwiększyć szansę powodzenia w biznesie.

Przedstawione zostaną cechy, które określiła pracując nad marką kilkuset przedsiębiorców. Te cechy pozwolą zrozumieć, jakie przymioty pomagają odnieść sukces w byciu przedsiębiorcą. Będzie o waleczności ale też o otwarciu serca!

„Niektórzy ludzie rodzą się ze smykałką do przedsiębiorczości, podczas gdy u innych uaktywnia się ona po różnych przeżyciach i odkryciu swoich dążeń, ambicji” – mówi Ewa Czertak.

20:45 Rozmowa Ewy Czertak z MAŁGORZATĄ LIPKO, psychoterapeutką, trenerką biznesu, wykładowcą akademickim, współautorką i propagatorką filozofii LOVE IN BUSINESS. Założycielką Ośrodka Psychoterapii i Rozwoju Osobistego „Feniks” w Warszawie oraz MAGDALENĄ SADOWSKĄ–PAWLAK (trener, coach, właściciel firmy Nowe Kierunki).

Wygląda na to, że nadeszły trudne czasy, lecz zarazem wyzwalające czasy kryzysu zaufania, gdy wiele z naszych ulubionych mitów upadnie i z konieczności zostanie poddanych rewizji na naszych oczach. Może w tym nadzieja na znalezienie własnej drogi, prawdziwych siebie?” – pyta Małgorzata Lipko.

21:15 Podsumowanie konferencji, pytania i konkurs wizytówkowy.

21:30 Zakończenie konferencji.

Ogólnopolskie Konferencje Biznesowe MAKE YOUR BUSINESS BETTER są organizowane regularnie raz na kwartał w Warszawie, na Śląsku i w Trójmieście. Zostały zaplanowane tak, aby podpowiedzieć współczesnym właścicielom małych i średnich firm jak rozwijać swoje biznesy wykorzystując do tego najnowsze trendy, narzędzia i skuteczne techniki. Jak działać i myśleć w wielkim stylu aby osiągnąć sukces i zbudować autentyczną markę premium swojej firmy.

Jak do tej pory spotkania gromadziły wielu aktywnych przedsiębiorców, dbających o swój rozwój osobisty, zawodowy i zainteresowanych rozwojem przedsiębiorstwa w myśl hasła MAKE YOUR BUSINESS BETTER.

 

Wstęp:
Bilety można nabyć TUTAJ.
UWAGA: Członkinie Lady Business Club: wstęp 49 zł.

Do udziału zachęcamy:

– przedsiębiorców, którzy poszukują nowych możliwości rozwoju siebie i swojego biznesu zainteresowanych poszerzeniem swoich kontaktów biznesowych
– właścicieli firm z minimum dwuletnim stażem w prowadzeniu własnej firmy
– osoby decyzyjne na co dzień pracujące w korporacjach lub innych firmach zainteresowanych poszerzeniem kompetencji zawodowych i wymianą doświadczenia.
– członkinie Lady Business Club i ich goście, partnerzy, klienci
– osoby rekomendowane przez członkinie Lady Business Club i uczestniczki kursu Akademii Marki z Klasą

Wymagana wcześniejsza rejestracja: marta.plowiec@businessunlimited.pl.

Prosimy o podanie imienia, nazwiska, nazwy firmy, e-mail oraz telefonu kontaktowego.
Liczba miejsc ograniczona! OSTATECZNE POTWIERDZENIE UDZIAŁU TYLKO DROGĄ MAILOWĄ.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.