PPNT Gdynia planem filmu z plejadą gwiazd

27 Sie

Gdynia na najbliższe tygodnie stanie się „drugim domem” dla ekipy Akson Studio, która realizuje tu zdjęcia do filmu fabularnego „Solid Gold” w reżyserii Jacka Bromskiego. Planem zdjęciowym stał się również Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, który stanowił scenerię dla jednej z kluczowych scen filmu.

PPNT Gdynia pojawi się w filmie, jako budynek banku. Fabuła sensacyjno-kryminalnej produkcji w reżyserii Jacka Bromskiego to opowieść o skorumpowanym agencie CBŚ. Za kamerą stanie Michał Englert. W rolach głównych wystąpią znani polscy aktorzy. M.in.: Janusz Gajos, Andrzej Seweryn, Danuta Stenka i Mateusz Kościukiewicz.

Jacek Bromski zdobył uznanie publiczności i krytyki za wyreżyserowanie m.in. takich tytułów, jak: Kuchnia Polska, To ja, złodziej, Zabij mnie glino, U Pana Boga za piecem, U Pana Boga w ogródku oraz Anatomia zła, nagradzanych na festiwalach krajowych i zagranicznych.

„Solid Gold” fot. Jan Ziarnicki

Pozostała część zdjęć, które potrwają aż do 8 września będzie realizowana w charakterystycznych punktach Gdyni i jej okolic, tj. plaża w Orłowie, Bulwar Nadmorski czy Skwer Kościuszki.

łowcy autografów, czas na łowy!

Fot.tyt.: „Solid Gold” fot. Jan Ziarnicki.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.