Porozmawiajmy o ramach! (PATRONAT)

6 Paź

14 października 2017 (sobota) 11.00–14.00 w Hotelu Haffner (ul. Jana Jerzego Haffnera 59, Sopot) odbędzie się 14nasty dzień miesiąca z Wysoką Szpilką! Wszystkie Panie są zaproszone!!!

To nie będą warsztaty stolarskie. A o co chodzi z tymi ramami?? Czas porzucić sztywne ramy dotychczasowego wizerunku i porwać się na gruntowny remanent.

Jeżeli masz już dość marketingowej paplaniny, technik manipulacyjnych i motywacyjnych tak subtelnych, że aż żal… Przyjdź do nas po ludzką twarz budowania silnej marki osobistej. Nie musisz się stroić, malować jak na uroczystą kolację, by do nas dołączyć. Nikt tu Cię nie będzie oceniać. Zresztą to sobota, czas na relaks – mówi Katarzyna Krajewska–Turyczyn, właścicielka agencji wizerunkowych KKT STUDIO oraz WYSOKA SZPILKA.

Co Cię czeka?

– warsztaty, które dostarczą Ci wiedzy na temat tego, jak jesteś postrzegana i co wartościowego w Tobie widzą inni;

–  spotkanie z bohaterką spektakularnej metamorfozy;

– pokaz wizażu jesienne trendy w makijażu i sposoby na jego utrwalenie;

– trendy w modzie na sezon jesień / zima 2017.


Chociaż porozmawiamy też o ramach, szufladach, złoceniach i matowym wykończeniu. O ramach ról społecznych, szufladkach, w które pieczołowicie wkładamy siebie i wszystkie napotkane osoby. Czy odrobina złota czy innego szaleństwa jest zła, bo klasa jest niemal synonimem minimalizmu? Jak się umalować, żeby Twój makijaż nie poległ w pierwszym starciu z jesienną szarugą, a twarz nadal kusiła aksamitem? Jaką oprawę nadać Twojemu wnętrzu, by godnie i pięknie je prezentowała? Oj coś czuję, że wyjdziemy od stolarstwa, a skończymy na sztuce złotniczej. Ale czemu się dziwić, skoro kobiety to piękno w milionach odsłon – dodaje Katarzyna Krajewska–Turyczyn.

 Podczas warsztatów dowiesz się o sobie dużo dobrego. Jedno Cię zaintryguje, inne zachwyci, a jeszcze inne zainspiruje do działania. Nie może Cię zabraknąć!! Zapraszamy: Katarzyna KrajewskaTuryczyn, Agata Mikołajczyk, Magda Purchla.

                                             >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Zapiszcie datę w kalendarzu!

Kiedy? 14 października 2017 (sobota) 11.00–14.00
Gdzie? Hotel Haffner, Jana Jerzego Haffnera 59, 81-701 Sopot

Wstęp – 50 zł (dla 1 osoby) lub 80 zł (bilet dla 2 osób). Zapisy: TUTAJ.
Ilość miejsc ograniczona.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność wspierać medialnie wydarzenia z tego cyklu. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.