Porozmawiajmy o ramach! (FOTORELACJA)

17 Paź

14 października 2017 w Hotelu Haffner w Sopocie odbył się event pod nazwą 14nasty dzień miesiąca z Wysoką Szpilką! Tym razem zgromadzone na spotkaniu uczestniczki rozmawiały o ramach, w szerokim tego słowa pojęciu. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia!

14nasty dzień miesiąca to cykl spotkań dla Kobiet, organizowany przez Wysoką Szpilkę. Właścicielka marki – Katarzyna Krajewska–Turyczyn – co miesiąc zapewnia inne atrakcje. Są to warsztaty, merytoryczne prelekcje i pogadanki prowadzone w luźnym, przyjacielskim i niezobowiązującym klimacie. Miła atmosfera przy jednoczesnym wysokim poziomie przekazywanej wiedzy, czyni ten event szczególnie atrakcyjnym.

14-nasty dzień miesiąca to spotkanie zarówno towarzyskie, jak i biznesowe ale przede wszystkim mają na celu służyć rozwojowi osobistemu. Networking w takim gronie dodatkowo zyskuje na celowości.

Tematem ostatniego spotkania były role i znaczenie ram w budowaniu silnej marki osobistej. W tym kontekście ciekawie było przyjrzeć się również obowiązującym trendom w makijażu.

Panie zebrane w Hotelu Haffner w Sopocie wzięły udział w warsztatach poprowadzonych przez Agatę Mikołajczyk. Po krótkim wprowadzeniu, pozwalającym spojrzeć na nowo na temat Personal Brandingu, przyszedł czas na ćwiczenie. Jego celem było dostarczenie wiedzy na temat tego, jak jesteśmy postrzegane i co wartościowego widzą w nas inni. Zaangażowanie zaproszonych gości przeszło najśmielsze oczekiwania prelegentki.

Katarzyna Krajewska–Turyczyn, właścicielka Wysokiej Szpilki, opowiedziała o trendach jesienno-zimowych w modzie. Jak zwykle nie skończyło się na suchych faktach. Przeglądaniu propozycji sieciówek i nie tylko, nie było końca. Każda z pań opuściła spotkanie z wiedzą, co w modowej trawie piszczy i jak znaleźć perełki dla siebie.

Magda Purchla, wizażystka, przeprowadziła pokaz jesiennych trendów w makijażu. Do współpracy zaprosiła kilka uczestniczek z sali. Ponieważ dobry makijaż jesienny, to makijaż odporny na wiatr i deszcz, nie zabrakło sposobów na jego utrwalenie.

Obie prowadzące wspólnie przedstawiły oraz omówiły spektakularną metamorfozę wizerunkową na Klientce. Klientka – jako żywy przykład ich pracy – była ciekawym rozmówcą dla zgromadzonych pań, zwłaszcza, że bardzo chętnie dzieliła się swoim doświadczeniem.

 

Spotkanie odbyło się w przyjaznych wnętrzach hotelu Haffner. 14nasty dzień miesiąca jest co miesiąc! Ty też jesteś zaproszona!

Fot.: Katarzyna Krajewska–Turyczyn/Wysoka Szpilka.

Portal my3miasto.pl miał przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.