Pool party ze Stereo MC’s (KONKURS)

6 Sie

W czwartkowe południe w Zatoce Sztuki startuje pool party. Impreza rozpocznie się już za dnia, ale główna atrakcja, czyli set Rosa oraz występ STEREO MC’s z MC Five Alive, odbędzie się w godzinach wieczornych. Żywiołowy, muzyczny cocktail brzmień gwarantowany!

Zatoka Sztuki Beach Club zaprasza na czwartkową imprezę przy basenie w rewelacyjnej obsadzie. Gwiazdą wieczoru będzie legendarna formacja STEREO MC’s z Wielkiej Brytanii, jako suport wystąpi Ros.

Kto nie pamięta wielkiego hitu, jakim był utwór „Connected”, którym STEREO MC’s zdobyli listy przebojów i porwali klubowe tłumy na parkietach całego świata, powinien w czwartek obowiązkowo wybrać się do Zatoki! Zapewniamy, że będziecie bawić się przy dźwiękach, które zadowolą tylko najlepszych klubowiczów – mnóstwo żywiołowych brzmień w starych i współczesnych wydaniach. To będzie uczta dla znawców i miłośników brzmienia klubowego oraz pozycja obowiązkowa dla tych, którzy o muzyce klubowej chcieliby wiedzieć więcej – zachęcają organizatorzy.

>>ZOBACZ TAKŻE: Kasia Nosowska – charyzma i emocje na plażowej scenie Zatoki<<

Start imprezy: czwartek godz. 12.00. Występ gwiazdy wieczoru przewidywany jest około północy. 

Chcesz zgarnąć wejściówkę na imprezę? Odpowiedz na proste pytanie konkursowe!

Jak nazywał się debiutancki krążek Stereo MC’s?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (7 sierpnia) do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – ZATOKA SZTUKI BEACH CLUB. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani z listy nadesłanych poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 7 sierpnia, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.