Pomaganie przez wspinanie (PATRONAT)

28 Cze

W sobotę, 30 czerwca, o godzinie 12:00 w Centrum Handlowym Osowa odbędzie się kolejne spotkanie z alpinistą Pawłem Klejborem, który powrócił z wyprawy na Elbrus oraz inauguracja wystawy fotograficznej, prezentującej krajobrazy Kaukazu.

Podczas spotkania Paweł Klejbor opowie o wyprawie na najwyższy szczyt Kaukazu – na górę Elbrus. Zaprezentowane zostaną zdjęcia oraz filmy, które są udokumentowaniem zmagań ekipy podróżników z najwyższym szczytem Rosji. Klejbor ze szczegółami zrelacjonuje wyprawę, którą odbył na początku czerwca.

Spotkanie z podróżnikiem odbywa się w Centrum Handlowym Osowa już po raz czwarty. Prelekcja jest elementem akcji charytatywnej „Pomaganie przez Wspinanie” – w jej ramach Paweł Klejbor podjął atak na szczyt w koszulce, która w sobotę zostanie przekazana na aukcję prowadzoną przez Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym.
Dochód z niej zostanie przekazany na rzecz Specjalnego Ośrodka Rewalidacyjno–Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Gdańsku.

W sobotę, 30 czerwca, zostanie również zainaugurowana wystawa zdjęć prezentujących obrazy z drogi na Elbrus. Wystawa fotograficzna będzie eksponowana do dnia 29 lipca naprzeciwko sklepu Monnari na terenie Centrum Handlowego Osowa.

Akcja „Pomaganie przez Wspinanie” została objęta patronatem medialnym: my3miasto.pl oraz Osowa.com.

Więcej informacji na www.chosowa.pl oraz w wydarzeniu na fanpage’u CH Osowa.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.