Polsko-islandzkie dźwięki w Operze Leśnej (KONKURS)

10 Cze

Świetna songwriterka z Islandii – Halla Nordfjörd – przylatuje do Polski na szóstą trasę koncertową. Promować będzie wydany zimą album „Bridge”, który wiele pozytywnych recenzji. W ramach supportu trójmiejska publiczność usłyszy polskiego wokalistę tworzącego pod pseudonimem Peter J. Birch. Koncert odbędzie się 14 czerwca (niedziela) o godzinie 19.00 w Sali Koncertowej PFK w sopockiej Operze Leśnej. Mamy dla Was zaproszenia!

Najnowszy album artystki został wydany w Polsce 29 grudnia nakładem Borówka Music/ Smekkleysa Records. Tygodnik „Przekrój” pisze: – Halla wkrótce będzie gwiazdą. Wtedy będziecie mogli się pochwalić, że słyszeliście ją wcześniej w którymś z polskich miast. „Gazeta Wyborcza” dodaje: – Główny atut Halli Nordfjörd to głos. Głęboki i lekki zarazem, jego barwa ma w sobie interesującą bezpretensjonalność i coś kojącego: przykuwa uwagę i zarazem relaksuje.Podczas koncertu Halla zaśpiewa autorskie utwory zarówno po angielsku, jak i po islandzku. 

Tuż przed występem Halli na scenie pojawi się Peter J. Birch. Pochodzący z Wołowa (Dolny Śląsk) wokalista jest jednym z najaktywniejszych polskich muzyków. Gra muzykę z pogranicza folku i country. W dorobku ma dwa albumy „When The Sun’s Risin’ Over The Town” (2013) i „Yearn” (2014), które zebrały świetne recenzje w polskiej i europejskiej prasie. Ten 23-letni artysta pochodzący z Polski koncertował już w Danii, Czechach, Belgii, Słowacji, Holandii, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii czy na Łotwie. Ostatnio wystąpił na kilku dużych europejskich festiwalach (m. in. Openerze, OFF-ie w Polsce, Poke na Słowacji czy Melodica w Hamburgu) – zarówno solo, jak i z zespołem. Łącznie zagrał już ponad 300 koncertów.

Niedzielny koncert (14.06) rozpocznie się o godzinie 19.00. Bilety w cenie 20 zł do kupienia na stronie internetowej: www.operalesna.sopot.pl.

halapeter

UWAGA: Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na koncert!

Jak nazywa się zespół, z którym występuje Peter J. Birch?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (12 czerwca) do godziny 11:00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – BART. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy adresatów wiadomości zawierających poprawną odpowiedź na konkursową zagadkę.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 12 czerwca, do godziny 11:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.