Polska Noc Kabaretowa w Gdyni (KONKURS)

13 Lis

Przed mieszkańcami Trójmiasta niezwykłe, czterogodzinne show – 20 listopada w Gdyni odbędzie się Polska Noc Kabaretowa. Tematem przewodnim programu artystycznego będzie służba zdrowia. Start: 19:00. Mamy dla Was bilety! 

Zgodnie z dewizą, że śmiech to zdrowie, kolejna edycja największego cyklicznego widowiska kabaretowego w Polsce dotyczyć będzie tematyki służby zdrowia. Jeszcze weselej, jeszcze bardziej absurdalnie i na niezmiennie najwyższym artystycznym poziomie! – zachęcają do udziału w imprezie organizatorzy. – U nas jak w NFZ. Kolejki po bilety już się ustawiają, a grono profesjonalnych specjalistów w dziedzinie rozśmieszania zajmie się Wami fachowo i z uśmiechem na ustach – dodają.

W niemal czterogodzinnym show na scenie pojawią się:

-Paranienormalni
-Kabaret Moralnego Niepokoju
-Nowaki
-Ireneusz Krosny

Na stanowisko prowadzącego Polską Noc Kabaretową wraca Kabaret Skeczów Męczących – zespół, który jak nikt inny wgryzł się w tematykę szpitalną, a polską publiczność w całym kraju wielokrotnie zabrał ze sobą m.in. do psychiatryka.

Polska Noc Kabaretowa odbędzie się 20 listopada w Gdynia Arena (ul. Kazimierza Górskiego 8). Start: 19:00. Bilety w cenie 70, 90, 100, 120 i 150 zł do nabycia na za pośrednictwem strony internetowej.

PNK2015

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na największe cykliczne widowisko kabaretowe w Polsce!

Dyrektorem którego z popularnych polskich kabaretów był Fryderyk Jarosy? 

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (19 listopada) do godziny 10.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – POLSKA NOC KABARETOWA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną wylosowani spośród autorów nadesłanych wiadomości zawierających poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 19 listopada, do godziny 10.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Sponsorem nagrody jest Impresariat 34art.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

One Reply to “Polska Noc Kabaretowa w Gdyni (KONKURS)”

  1. Bardzo zależy mi na tych biletach,ponieważ bardzo lubię kabarety a nie miałam jeszcze nigdy uczestniczyć na żywo.Jest to po prostu moim marzeniem,które po prostu chciałabym,żeby się spełniło.Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.