Pokaz najlepszych reklam Cannes Lions 2013 (KONKURS)

4 Lis

Weź udział w naszym konkursie i wygraj bilet na pokaz najlepszych reklam i kampanii reklamowych nagrodzonych na festiwalu w Cannes Lions 2013, który odbędzie się 7 listopada w gdyńskim Multikinie.

Trzeciej edycji wydarzenia Cannes Lions Imagination Day, jak co roku, przyświeca jeden cel: inspirowanie ludzi do twórczego myślenia, poprzez pobudzanie wyobraźni, pokazywanie najlepszych case study, budowanie przestrzeni służącej wymianie myśli i doświadczeń, zarówno wśród agencji, jak i na linii agencja – klient, bo najlepsze rzeczy powstają, gdy wspólnie się nad nimi pracuje. To potężna dawka kreatywności i wiedzy dla całej branży komunikacji marketingowej.

Podczas pokazu w gdyńskim Multikinie, który odbędzie się w czwartek 7 listopada, o godzinie 19.30 zostaną zaprezentowane spoty nagrodzone podczas Cannes Lions 2013 w kategoriach Film oraz Titanium & Integrated.

Prezentację najlepszych prac poprzedzi wręczenie statuetek polskim agencjom, które doceniono na tegorocznym Festiwalu oraz ogłoszenie wyników konkursu Young Creatives Eurobest. W tym roku, po raz pierwszy, pokaz odbędzie się również w kilku innych miastach Polski – Multikino: Wrocław Arkady Wrocławskie, Poznań Stary Browar, Krakowie, Łodzi (Silver Screen) oraz Gdynia.

Imagination Day to taki dobrze przemyślany i skomponowany ekstrakt z najważniejszego festiwalu reklamowego na świecie – Cannes Lions. Nie ma chyba lepszej okazji by zetknąć się z najbardziej kreatywnymi umysłami i najbardziej inspirującymi kampaniami reklamowymi z całego świata. We wspólnym interesie całej branży marketingowej powinna być obecność ta tej imprezie – tłumaczy Piotr Ruszak, Senior Communications Manager Starcom MediaVest.

imaginationday-plakat-my3miasto

Źródło: Informacja prasowa.

UWAGA: KONKURS! Odpowiedz na proste pytanie i wygraj podwójne zaproszenie na Cannes Lions Imagination Day 3 w Multikinie w Gdyni.

Która spośród polskich kampanii reklamowych najbardziej zapadła Ci w pamięć i dlaczego?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (6 listopada) do godziny 10.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – MULTIKINO – CANNES LIONS IMAGINATION DAY 3. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swojego adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzony zostanie autor najbardziej interesującej i ciekawie uzasadnionej sposród nadesłanych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Aby wziąć udział w konkursie musisz być fanem my3miasto.pl na Facebooku.

2. Konkurs trwa do 6 listopada, do godziny 10.00.

3. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

4. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.