Podziwiaj Gdańsk na okrągło! Koło widokowe otwarte od piątku (WIDEO, KONKURS)

24 Lip

Już od piątku mieszkańcy i turyści będą mogli podziwiać Gdańsk z niecodziennej perspektywy za sprawą obrotowego koła widokowego na Wyspie Spichrzów. Ma 55 metrów wysokości i zabiera jednocześnie 336 pasażerów w komfortowych, zamkniętych i klimatyzowanych kabinach. Przejażdżka trwa 15 minut i umożliwia podziwianie przepięknej panoramy starówki Gdańska.

Do dyspozycji, oprócz standardowych wagoników, jest także czteroosobowa kabina VIP, w której czas przejazdu został wydłużony do 30 minut. Co ważne, nie ma ograniczeń wiekowych dla pasażerów – właściciel atrakcji zdradził, że najmłodsza osoba, która zdecydowała się na przejażdżkę w innych miastach, gdzie stawiano koło, miała 2 lata, a najstarsza ponad 100.

Koło to atrakcja towarzysząca Jarmarkowi św. Dominika i będzie czynne codziennie od piątku 25 lipca od godziny 19.00 do 17 sierpnia. Organizatorzy zapowiedzieli, że dla pierwszych 300 osób wstęp będzie bezpłatny. Kolejni chętni będą musieli kupić bilety w cenie 25 zł (normalny) lub 15 zł (ulgowy, do 140 cm wzrostu).

UWAGA! Weź udział w konkursie i wygraj czteroosobową wejściówkę do kabiny VIP na przejażdżkę kołem widokowym!

W ile wagoników wyposażone jest gdańskie koło widokowe?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (28 lipca) do godziny 14.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – KOŁO WIDOKOWE. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 28 lipca, do godziny 14.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.