Pod niemieckimi łóżkami (KONKURS)

9 Paź

Przedstawienie „Pod niemieckimi łóżkami” w reżyserii Łukasza Witt-Michałowskiego to teatralna impresja na temat książki wydanej w Niemczech pod tym samym tytułem. Bohaterką spektaklu jest polska sprzątaczka, wygarniająca wstydliwe brudy spod stereotypowo schludnych łóżek swoich niemieckich pracodawców.

Justyna w dowcipny i bez obcesowy sposób obala stereotypy dotyczące „tych czystych” Niemców, pokazuje ich słabości i uprzedzenia. Tymczasem w Polsce dzięki wydanej książce staje się bohaterką, celebrytką i gwiazdą. Stopniowo ubierana przez media w kolejne brokatowe płaszcze sławy, ugina się pod ich ciężarem i spada z plastikowego postumentu. Historia o niemieckich brudach, polskich celebrytach oraz blaskach i cieniach sławy przeznaczona dla widzów dorosłych.

Występują: Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski, Bartosz Opania.

Źródło: Informacja prasowa.

W Gdańsku spektakl w reżyserii Łukasza Witta-Michałowskiego zostanie zaprezentowany 13 grudnia o godzinie 19.30 na Scenie Teatralnej w siedzibie Domu Technika NOT. Bilety w cenach 90,00 i 70,00 do nabycia w kasach lub za pośrednictwem strony internetowej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.