„Jak planować finanse organizacji, by nie popłynąć. Gra o zysk”

29 Lis

XXI Spotkanie Loży Mentorów „Jak planować finanse organizacji, by nie popłynąć – Gra o zysk” odbędzie się 12 grudnia o godz. 17:00 w Sky Club, budynek Olivia Tower, Olivia Business Centre, Aleja Grunwaldzka 472 A, 80-309 Gdańsk. Wymagana rejestracja.

„Śpiewać każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej” ale liczyć powinien umieć każdy, a zwłaszcza przedsiębiorca czy menadżer zarządzający organizacją. Chcąc odpowiedzialnie prowadzić biznes musisz świadomie planować finanse i z wyprzedzeniem odpowiadać sobie na takie pytania:

– Ile produktów sprzedasz?
– Z jaką marżą?
– Czy przewidujesz duże koszty? W jakiej wysokości i kiedy je poniesiesz ?
– O ile wzrośnie dochód firmy w przyszłym roku?
– A może planujesz wziąć kredyt? Co robisz żeby go zaplanować z wyprzedzeniem?

Prawda jest taka, że albo znasz odpowiedzi i kontrolujesz sytuację albo po prostu pozwalasz czynnikom zewnętrznym sterować losami Twojej organizacji.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak podejmować decyzje by osiągać zyski przyjdź na XXI spotkanie Loży Mentorów i zagraj z nami. W atmosferze zabawy i rywalizacji będziesz poodejmował decyzje i sprawdzisz jak wpływają one na stan twoich firmowych finansów. UWAGA: Gramy na prawdziwe pieniądze, a liczba miejsc przy każdym stoliku jest ograniczona więc kto pierwszy ten lepszy – zachęca Alicja Gotowczyc, Prezes Zarządu Forum Mentorów.

Grę prowadzi Waldemar Kotowski.

Waldemar Kotowski, wyróżniony tytułem honorowym Profesora Oświaty, jest nauczycielem w III Liceum Ogólnokształcącym w Gdyni. Już od 1992 roku wprowadza i realizuje szereg programów i przedmiotów z zakresu nauczania przedsiębiorczości i ekonomii. Jest opiekunem naukowym wielu laureatów i finalistów Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, Olimpiady Wiedzy Finansowej oraz Olimpiady Przedsiębiorczości.

Program spotkania

16.30–17.00  Powitalna kawa, networking

17.00–17.10  Powitanie uczestników – Hanna Gałusa Wiceprezes Forum Mentorów

17.10–17.30  Przedstawienie przez Zarząd Forum Mentorównowych programów mentorskich na 2018 rok:

Program „Partner” realizowany przez partnerów: Fundacja METAPOMOC, Forum Mentorów i Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku – Alicja Zajączkowska

Mentoring dla PES realizowany w ramach projektu OWES w partnerstwie merytorycznym z Forum Mentorów – Hanna Gałusa

17.30–19.30 Gra finansowa – Waldemar Kotowski

19.30 Podsumowanie spotkania i networking

Gwarantujemy miłe i twórcze spędzenie czasu oraz dobrą zabawę w przedświątecznej aurze wspólnej grywalizacji – dodaje Alicja Gotowczyc.

Rejestracja: TUTAJ.

Partner wydarzenia: Gdańskie Centrum Organizacji Pozarządowych. Współfinansowanie ze środków Miasta Gdańska.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.