„Plan B” (KONKURS)

24 Sty

2 lutego 2018 r. do kin wejdzie film „Plan B”, w reżyserii Kingi Dębskiej. W rolach głównych zobaczycie: Kingę Preis, Marcina Dorocińskiego, Edytę Olszówkę, Romę Gąsiorowską, Krzysztofa Stelmaszyka. Dla naszych Czytelników mamy do rozdania podwójne wejściówki do kina Helios (Gdańsk, Gdynia).

„Plan B” to historia o niełatwym poszukiwaniu miłości, o znajdowaniu sensu w relacjach z innymi i o tym, że zawsze jest nadzieja, że po burzy wyjdzie słońce. W kinach od 2 lutego.

Bohaterów poznajemy przed walentynkami w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego – coś, co wywraca je do góry nogami. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Natalia (Kinga Preis), Mirek (Marcin Dorociński), Klara (Roma Gąsiorowska) i Agnieszka (Edyta Olszówka) spotykają na swojej drodze ludzi, którzy dają nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć i autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B!

„Plan B” powstał na podstawie scenariusza Karoliny Szablewskiej – autorki pierwszej części „Listów do M.” oraz „Po prostu przyjaźń”.

Facebook – @filmplanb

***
PLAN B
W rolach głównych: Kinga Preis, Marcin Dorociński, Edyta Olszówka, Roma Gąsiorowska, Krzysztof Stelmaszyk, Małgorzata Gorol, Adam Cywka i inni
Reżyseria: Kinga Dębska
Zdjęcia: Andrzej Wojciechowski
Scenariusz: Karolina Szablewska
Producent: Robert Kijak
Producent wykonawczy: Kamil Przełęcki
Produkcja: Next Film
Koprodukcja: Agora S.A.
Dystrybucja: Next Film

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie i wygraj podwójne zaproszenie na film PLAN B do kina HELIOS (Gdańsk, Gdynia).

                Za scenariusz do jakiego filmu nagrodę Orła otrzymała reżyserka filmu Kinga Dębska?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (2 lutego) do godziny 10.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – PLAN B. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 2 lutego, do godz. 10:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są podwójne bilety do kina HELIOS w Gdańsku lub w Gdyni, do wykorzystania w dniach 5–8 lutego.

Powodzenia!

 

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.