PKB After Office

24 Wrz

Pomorski Klub Biznesu wraz z KaapVino – Finest Wines of South Africa oraz Jack’s Events & Banquets mają przyjemność zaprosić na wyjątkowe wydarzenie już 26 września.

Kultowa winnica z RPA w samym sercu Gdańska – spotkanie z właścicielami winnicy Alvi’s Drift – Alvi Van Der Merve i jego żoną Junel, którzy wybrali Trójmiasto jako pierwsze miasto odwiedzane w Polsce. Opowiedzą o swoich winach, pasji do ich tworzenia i nie tylko. Będzie to wyjątkowa okazja, by poznać na żywo winiarzy o międzynarodowej sławie i spróbować ich wyśmienitych win!

Dzięki innowacyjnej projekcji Światło i Dźwięk w sali bankietowej Jack’s Events and Banquets przeniesiemy słynną 100 letnią winnice Alvi’s Drift prosto z RPA do samego serca Gdańska – mówi Paweł Kąkol, Dyrektor Pomorskiego Klubu Biznesu.

Do zobaczenia 26 września o godzinie 20.00 w Jack’s Events & Banquets w samym sercu Gdańskiego Starego Miasta ul. Chmielna 103/104 I piętro!

Informacje organizacyjne:

Do każdego wina dobrany będzie odpowiednio skomponowany poczęstunek.

Dla Klubowiczów PKB wydarzenie jest bezpłatne.

Potwierdzenia prosimy przesyłać na adres: p.kakol@pomorskibiznes.org.

W przypadku potwierdzenia i braku udziału będzie konieczność pokrycia kosztów w wysokości 79zł.

Źródło: Informacja prasowa.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być członkiem Pomorskiego Klubu Biznesu. Zachęcamy do wstąpienia w szeregi tego elitarnego Klubu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.