PH Matarnia poszukuje stylowych ekip na billboardy*

29 Cze

Jeśli Ty i grupa znajomych wyróżniacie się niepowtarzalnym stylem – nie zwlekajcie, sfotografujcie swoje stylizacje i zdobądźcie szansę na wystąpienie w jesiennej kampanii Parku Handlowego Matarnia i zakupy o wartości 4000 zł! „Pokażcie Waszą Stylową Ekipę“ to już ósma edycja konkursu, w którym centrum szuka bohaterów swoich kampanii.

Na fanpage’u Parku Handlowego Matarnia ruszył konkurs fotograficzny na stylizację modową grupy znajomych „Pokażcie Waszą Stylową Ekipę“. Aby wziąć w nim udział, wystarczy do 28 lipca wgrać do aplikacji zdjęcie przedstawiające maksymalnie czteroosobową ekipę przyjaciół wyróżniających się nietuzinkową stylizacją.

Przed nami już ósma kampania wizerunkowa, do której zapraszamy mieszkańców Trójmiasta. Tym razem szukamy grupy znajomych, którzy lubią dobrą zabawę, świetnie czują się w swoim towarzystwie i wyróżniają się z tłumu ciekawymi stylizacjami modowymi – wyjaśnia Joanna Kwiatkowska, Marketing Manager Parku Handlowego Matarnia. – Czekamy na zdjęcia 3-4 osobowych ekip żeńskich, męskich i mieszanych, po prostu przyjaciół. Mamy nadzieję, że tak jak w przypadku poprzednich edycji, również i ta spotka się z zainteresowaniem, a w konsekwencji przełoży się na ciekawą i wyróżniającą się kampanię.

styl2

Po zakończeniu I etapu konkursu, spośród 15 ekip, które zbiorą największą liczbę głosów, jury wybierze 10 najciekawszych stylizacji, których autorzy zaproszeni zostaną na próbną sesję zdjęciową w studio fotograficznym. Będzie to szansa na sprawdzenie, jak wyłonione grupy przyjaciół radzą sobie z pracą przed obiektywem.

Następnie, jury zadecyduje, która ekipa weźmie udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Jej efekty będzie można zobaczyć podczas jesiennej kampanii PH Matarnia na billboardach i plakatach w całym Trójmieście. Dodatkowo, najbardziej stylowa grupa otrzyma nagrodę w postaci zakupów o wartości 4000 zł do zrealizowania we wszystkich sklepach Parku Handlowego Matarnia.

Więcej informacji, aplikacja konkursowa oraz regulamin znajdują się na profilu FB Parku Handlowego Matarnia.

*Artykuł sponsorowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.