Pezet w B90 (KONKURS)

11 Paź

W ramach trasy koncertowej KOKA TOUR 2016 już 20 listopada w gdańskim klubie B90 wystąpi Pezet. Start: 19:00. Mamy dla Was bilety! 

Po ponad trzech latach przerwy od występów, Pezet wreszcie rusza w trasę koncertową! Jeden z najbardziej docenianych polskich raperów znów odwiedzi największe miasta w kraju, gdzie na żywo zaprezentuje autorski materiał.

Można śmiało powiedzieć, że na przestrzeni lat Pezet stał się jedną z najbardziej kultowych postaci w historii polskiego rapu. Artysta w swoim dorobku trzy płyty nagrane wspólnie z Onarem w formacji Płomień 81, dwie stworzone wspólnie z Mikołajem „Noonem” Bugajakiem, a także dwa albumy solowe oraz płytę nagraną wspólnie z bratem – Małolatem. Do tego dwie nominacje do Fryderyka – pierwszą za wydany w 2004 roku album zatytułowany „Muzyka poważna”, a drugą za solowy krążek pod tytułem „Muzyka rozrywkowa” (2007). Dwie ostatnie płyty studyjne nagrane przez Pezeta uzyskały status Złotych – był to materiał nagrany wspólnie z bratem Małolatem – „Dziś w moim mieście” z października 2010 oraz „Radio Pezet”, wydany w 2012 roku.

Poza udaną karierą muzyczną, Pezet rozwija się także w innych dziedzinach. Był prezenterem stacji telewizyjnej VIVA i RBL.TV. Od 2011 roku prowadzi wytwórnię muzyczną Koka Beats, a także jest właścicielem marki odzieżowej Koka.

Podczas trasy, Pezetowi na scenie towarzyszyć będą wyjątkowe wizualizacje i goście specjalni, z którymi zaprezentuje swoje największe hity. Na koncertach będzie można również zobaczyć i nabyć najnowszą, limitowaną edycję KOKA dostępną w sprzedaży tylko na miejscu.

Bilety w cenie od 45/55 zł do nabycia za pośrednictwem strony internetowej. Start koncertu: 19.00.

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj zaproszenie na koncert Pezeta!

Jak nazywa się utwór na nowej płycie Onara, w którym gościnnie pojawi się Pezet?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (31 października) do godziny 10.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – PEZET W B90. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych (adresu e-mail i telefonu kontaktowego), które pozwolą nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 31 października, do godziny 10.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety na koncert Pezeta w gdańskim klubie B90.

5. O sposobie odbioru wejściówek organizator konkursu poinformuje zwycięzców drogą e-mailową.

Powodzenia!

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

One Reply to “Pezet w B90 (KONKURS)”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.