Pełen napięcia piątek trzynastego – NOC THRILLERÓW (KONKURS)

11 Gru

Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na NOC THRILLERÓW w Multikinie! W repertuarze cztery mroczne, wciągające, fascynujące i niezwykle emocjonujące filmy: Oldboy, Labirynt, Stoker i Panaceum.

Noc Thrillerów to idealna propozycja na piątek trzynastego i gratka dla tych, którym bliska jest zasada mistrza suspensu Alfreda Hitchcocka „film powinien zaczynać się od trzęsienia ziemi, potem zaś napięcie ma nieprzerwanie rosnąć” – tak właśnie będzie w przypadku wszystkich czterech prezentowanych tej nocy produkcji. Wywołują dreszcz emocji i trzymają w napięciu od początku do samego końca. W repertuarze znalazły się:

OLDBOY. ZEMSTA JEST CIERPLIWA (tydzień po polskiej premierze),

– fascynujący i zaskakujący LABIRYNT,

– hitchockowski, tajemniczy STOKER,

– wciągające i mroczne PANACEUM.

Źródło: Informacja prasowa.

Noc Thrillerów startuje o godzinie 22.00 w 22 Multikinach w całej Polsce. Bilety w cenach 25-38 zł dostępne w kasach kin oraz za pośrednictwem strony internetowej. Przypominamy, że osoby w wieku od 15 do 18 lat powinny mieć ze sobą podpisaną zgodę rodzica lub prawnego opiekuna (wzór zgody znajduje się na stronie www.enemef.pl). Osoby w wieku poniżej 15 lat mogą przyjść wyłącznie w obecności pełnoletniego opiekuna.

52a07a13ac1a5_o

UWAGA: KONKURS! Odpowiedz na proste pytanie i wygraj jedno z podwójnych zaproszeń na ENEMEF: NOC THRILLERÓW!

Kto jest reżyserem filmu „Old Boy. Zemsta jest cierpliwa”? 

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (12 grudnia) do godziny 10.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – MULTIKINO – NOC THRILLERÓW. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swojego adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 12 grudnia, do godziny 10.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozwiązany, zajrzyjcie w swoje skrzynki pocztowe.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.