Parkour na najwyższym poziomie (KONKURS)

31 Lip

Chcesz zobaczyć parkour i freerun na najwyższym międzynarodowym poziomie? Przyjdź 8 sierpnia do Hali Widowiskowo-Sportowej AWFiS w Gdańsku i sam zdecyduj, która z ekip robi najlepsze show. O godzinie 19.00 rozpocznie się tam Gala Finałowa Międzynarodowego Festiwalu Parkour organizowanego przez Klub Sportowy Movement z Trójmiasta.

Międzynarodowy Festiwal odbywa się w dniach od 5 do 10 sierpnia na terenie całego Trójmiasta. W trakcie całego tygodnia dla odwiedzających i uczestników przygotowano takie atrakcje jak skoki pokazowe na poduszkę kaskaderską nawet z 25 metrów oraz darmowe warsztaty parkour i freerun dla początkujących i zaawansowanych.

– Świetna atmosfera, wzajemna integracja, wspólny trening połączony z wymianą doświadczeń, możliwość poznania ludzi z całej Polski i zza granicy, których łączy ta sama pasja – to wszystko jak co roku czeka na uczestników zlotu! – zachęcają organizatorzy.

Chęć wzięcia udziału w Gali Finałowej zdeklarowali:

  • Elusive Parkour (Mielec, Polska)
  • Parkour Białystok (Białystok, Polska)
  • The Parkour One (Suwałki, Polska)
  • Chefs (Polska)
  • Krakowski Parkour (Kraków, Polska)
  • Infinity Freerun (Holandia)
  • In Motion (Czechy)

Ponadto, na Hali Widowiskowo-Sportowej AWFiS, zaprezentują się podopieczni trenerzy z Movement Academy oraz, poza konkursem, grupa pokazowa Klub Sportowy Movement.

PLAKAT-PARKOUR

Wstęp na wydarzenie możliwy jest za okazaniem wejściówki. Chcesz zdobyć jedną z nich? Odpowiedz na proste pytanie! 

Od którego roku organizator imprezy, grupa Movement, działa oficjalnie jako klub sportowy?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (6 sierpnia) do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – MFP 2014. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani z listy nadesłanych poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 6 sierpnia, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.