„Pan Kot” w TGG (KONKURS)

22 Maj

26 maja godz. 19:00 w teatrze Gdynia Główna zostanie wystawiony spektakl PAN KOT wg Kota w butach Angeli Carter, w reżyserii Idy Bocian. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy pojedyncze zaproszenia!

O SPEKTAKLU:
Maitre, Mister, Maestro, Messer, Pan… Kot. Sprytny, przewidujący, niezależny i jak wszystkie koty – to on wybiera sobie właściciela, a nie odwrotnie. I to on od tej chwili kierować będzie losem młodego oficera bez grosza przy duszy.

Alternatywna, pełna erotycznej zmysłowości wersja baśni o obutym kocie, który dzięki swojemu sprytowi sprawia, że jego pan zyskuje majątek i piękną małżonkę. Wszystko jednak ma swoją cenę, a żaden kot nie jest bezinteresowny…

Twórcy: 
Reżyseria: IDA BOCIAN, Obsada: IWO BOCHAT, Scenografia:  KAMIL DOMACHOWSKI,  Maski: JANUSZ BOCIAN, Światło i Dźwięk: MARZENA CHOJNOWSKA.


DATA PREMIERY:
30/31 MAJA 2014

CZAS TRWANIA:
60 min.

BILETY:
30/35 zł

PREFERENCJE WIEKOWE:
18+

UWAGA: Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj pojedyncze zaproszenie na spektakl!

                 Kiedy i w którym zbiorze Charles Perrault opublikował baśń o Kocie w Butach?

 Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (24 maja) do godziny 18.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL –KOT W BUTACH. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 24 maja, do godziny 18.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

 

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.