„Pan Idealny” premierowo w Multikinie (KONKURS)

29 Sie

Już od 2 września br. w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo komedię akcji pt. „Pan Idealny”. Z tej okazji, przygotowaliśmy dla Was konkurs z gadżetami związanymi z filmem! 

Film „Pan Idealny” to komedia akcji – wystrzałowa jak Pan i Pani Smith i zwariowana jak Przekręt. Ona nie ma ręki do gotowania i szczęścia do facetów. Kiedy wreszcie poznaje swojego Pana Idealnego, okazuje się, że jest płatnym mordercą.

Zanim będą żyli długo i szczęśliwie, muszą sprawdzić się w akcji – w myśl zasady żyj i pozwól umrzeć innym. Skuteczni jak Pan i Pani Smith, niedoścignieni jak Bonnie i Clyde, zwariowani jak Pumpkin i Honey Bunny.

Film w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo już 2 września. Bilety do nabycia w kasach kin oraz na www.multikino.pl.

UWAGA: Przy okazji premiery filmu, przygotowaliśmy dla Was konkurs z nietypowymi nagrodami. Odpowiedz na proste pytanie i wygraj zestaw gadżetów, w skład którego wchodzą torbo-ręcznik i zapach w wersji dla kobiety lub mężczyzny!

W jakim wieku odtwórczyni głównej roli w filmie „Pan Idealny” zaczęła uczęszczać na przesłuchania do filmów i musicali?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (2 września) do godziny 10.45. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – PAN IDEALNY GADŻETY RÓŻOWE lub PAN IDEALNY GADŻETY NIEBIESKIE. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 2 września, do godziny 10.45.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są gadżety związane z filmem „Pan Idealny”. Odbiór: od 05.09 w Multikinie Gdańsk.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

One Reply to “„Pan Idealny” premierowo w Multikinie (KONKURS)”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.