Otwarcie „AiM Glass & Stone” (PATRONAT)

10 Kwi

13 kwietnia odbędzie się uroczyste i długo wyczekiwane otwarcie pierwszego sklepu firmowego „AiM Glass & Stone” w Galerii City Meble Gdańsk.

AiM – to spółka partnerska dwojga przyjaciół, gdzie jedno zajmuje się szkłem artystycznym, drugie zaś tworzy wyroby z kamienia. Wszystkie produkty wykonywane są z najlepszych materiałów oraz z należytą starannością, przez co znajdują swoje miejsce na półce towarów Premium i do takich Klientów są adresowane. W ofercie firmy znaleźć można m.in. rzeźby, naczynia, a nawet meble.

Biurko prezesa

W związku z dużym zainteresowaniem, uroczystość otwarcia wraz z prezentacją produktową odbywać się będzie kilkukrotnie w ciągu dnia co każdą pełną godzinę, aby zaproszeni goście mogli dopasować godzinę przybycia do własnego planu dnia. Klienci odwiedzający w tym dniu Galerię również będą mile widziani na otwarciu.

W czasie prezentacji produktowej, organizatorzy uraczą gości lampką wina, drobnym poczęstunkiem, a na koniec dnia przewidziana została loteria wizytówkowa, na której będzie można wygrać upominki od sklepu oraz Partnerów wydarzenia.

Otwarcie odbędzie się 13 kwietnia br., w godzinach 15.00-20.00, w Galerii City Meble Gdańsk, przy ul. Grunwaldzkiej 211.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

One Reply to “Otwarcie „AiM Glass & Stone” (PATRONAT)”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.