Ostatni mecz Gato w Ergo Arenie

9 Kwi

W czwartek, 13 kwietnia, z Gdańskiem i PlusLigą pożegna się wicemistrz świata, mistrz Europy, dwukrotny mistrz kraju i pięciokrotny zdobywca Pucharu Polski, Piotr Gacek. Mecz LOTOSU Trefla Gdańsk z Cerradem Czarnymi Radom będzie jego 420. i zarazem ostatnim spotkaniem ligowym.

W związku z tym wyjątkowym wydarzeniem organizatorzy zaplanowali niecodzienną oprawę tego spotkania. Na kibiców, jak i samego „Gato”, czekać będzie wiele niespodzianek. O niektórych fani LOTOSU Trefla dowiadywać się będą w najbliższych dniach za pośrednictwem klubowych kanałów w social media, ale część z nich pozostanie sekretem do samego końca, by zaskoczony był również sam bohater wieczoru. Nietypowe, nieprzypadkowe i niższe niż zazwyczaj, będą też ceny biletów. Wejściówki normalne kosztować będą 10 złotych, co nawiązuje do liczby statuetek MVP wywalczonych przez Gacka, a za ulgowe trzeba będzie zapłacić 5 złotych, gdyż właśnie pięciokrotnie „Gato” sięgał po Puchar Polski.

Piotr Gacek swoją grą przez lata dawał siatkarskim kibicom wiele radości i zasługuje na godne pożegnanie. Zaproś znajomych, przyjdź do ERGO ARENY i zobacz ostatni mecz siatkarskiej legendy! Początek spotkania LOTOS Trefl Gdańsk – Cerrad Czarni Radom w czwartek, 13 kwietnia, o godz. 18.00 w ERGO ARENIE.

                             >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.