Odliczamy dni do Wielkiej Studniówki 3miasta! (KONKURS)

13 Sty

Męczy Cię stresujące poszukiwanie odpowiedniej kreacji i nieustanne próby poloneza? Bal studniówkowy wcale nie musi wiać nudą – przekonaj się o tym podczas Indeks Wielkiej Studniówki Trójmiasta, która już 19 stycznia zagości w pięciu sopockich klubach. Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na imprezę!

W niedzielę poprzedzającą tydzień rozpoczynający długo wyczekiwane ferie (19 stycznia) odbędzie się Indeks Wielka Studniówka Trójmiasta. Tego wieczora klubowicze złamią wszelkie stereotypy związane z nieciekawymi balami studniówkowymi! Maturzyści z Gdańska, Gdyni i Sopotu będą mogli bawić się tego dnia w Kongo Barze (DJ Nomiusz), Dream Clubie (DJ Mibro + Alexa), Ego, Złej Kobiecie i pubie Trefl. Wystarczy tylko jeden bilet!

– Jak zawsze, musimy przygotować coś ciekawego. Dlatego będziemy mieli dla Was tak jak na Wielkich Połowinkach mnóstwo wlep, koszulek i innych gadżetów i nagród. Nie zabraknie oczywiście video i fotorelacji. Dodatkowo, na imprezie wybierzemy Miss, która w nagrodę otrzyma wyjazd na tydzień do słonecznej Chorwacji na profesjonalną sesję zdjęciową! – zachęcają organizatorzy. – Nasz bal odbędzie się bez obecności nauczycieli i rodziców i bez chowania po kątach alkoholu! – dodają.

Wejściówki w cenie 15-20 zł do nabycia u przedstawicieli w szkołach oraz w dniu imprezy w kasie klubu Kongo Bar. Start: godzina 21.00.

STUDNIOWKA003-2

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Uwaga konkurs!

Napisz, dlaczego to właśnie ty powinieneś zgarnąć wejściówkę na Wielką Studniówkę 3miasta i wygraj podwójne zaproszenie na imprezę.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (17 stycznia) do godziny 20.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – WIELKA STUDNIÓWKA 3MIASTA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swojego adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą.

REGULAMIN KONKURSU

1. Aby wziąć udział w konkursie musisz być fanem my3miasto.pl na Facebooku.

2. Konkurs trwa do 17 stycznia, do godziny 20.00.

3. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

4. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.