Odkryj zakamarki jednego z najpiękniejszych stadionów Europy i wygraj bilety na koncert!

20 Maj

Zbliża się święto nocnych marków – 21 maja w całym Trójmieście obchodzimy Noc Muzeów! A gdyby tak tej nocy odkryć zakamarki jednego z najpiękniejszych stadionów Europy?

W tym niezwykłym dniu nocne zwiedzanie Stadionu Energa Gdańsk będzie możliwe w godzinach 19:00 – 1:00 za złotówkę. Będzie można odwiedzić miejsca niedostępne na co dzień podczas wydarzeń, zajrzeć do szatni piłkarskich i do Sali Pucharowej, w której po meczach przeprowadzane są konferencje, zobaczyć salki treningowe i przespacerować się po obrzeżach murawy.

Niezwykłą atrakcją będzie możliwość wygrania 2 biletów na lipcowy koncert Avicii’ego, jednego z najpopularniejszych DJ-ów świata! Żeby wygrać, wystarczy na trasie nocnego zwiedzania zrobić zdjęcie przedstawiające twoje emocje na widok Avicii’ego. Czy to będzie skok radości na obrzeżach murawy? Taniec w stadionowych korytarzach? A może niedowierzanie? Wszystko zależy od inwencji twórczej uczestników. Można się przebrać, można przynieść własne gadżety! Najważniejsze, żeby pokazać emocje i żeby było kreatywnie! Zdjęcie należy opublikować na Twitterze lub Instagramie z oznaczeniami #StadionEnerga oraz #MocWrażeń.

Również FUN ARENA, centrum rekreacyjno-sportowe, działające przy Stadionie Energa, będzie otwarte dla fanów mocnych wrażeń – tyrolka, bungee jumping, park trampolin, gokarty, paintball i wiele więcej będą otwarte do 22:00, a pokoje ucieczek ESCAPEROOMS nawet do 24:00.

Noc Muzeów na Stadionie Energa Gdańsk to gwarancja #MocyWrażeń!

                                 >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Źródło: Materiały prasowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.