Odkryj świat w klubie Atelier

5 Paź

10 października 2017 roku o godzinie 18:30 w sopockim Klubie Atelier odbędzie się kolejna edycja wydarzenia Explore the World #Trójmiasto. Tym razem prelegenci przedstawią swoje wolontariackie historie z Indonezji oraz z Grecji. Wstęp bezpłatny.

Asia, studentka ostatniego roku studiów magisterskich na Uniwersytecie Gdańskim, spędziła 6 tygodni na wakacyjnym obozie w Grecji. Prowadziła dla nich warsztaty kulturowe, uczyła podstaw języka i tolerancji.

Ludwika, studentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, wzięła udział w projekcie „Global Playground” w Indonezji. Tam wraz z innymi wolontariuszami prowadziła warsztaty kulturalne i językowe dla dzieci i pomagała w pracy lokalnej organizacji pozarządowej.

Asia i Ludwika podzielą się opowieściami ze swoich projektów. Opowiedzą bardziej szczegółowo o tym, na czym polegały ich projekty, jakich problemów dotykały oraz jak ich doświadczenie wpłynęło na lokalne społeczności. Projekty Global Volunteer wspierają Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ, a także wpływają na spojrzenie na świat mieszkańców różnych rejonów świata. Podczas wydarzenie będzie można dowiedzieć się też, co należy zrobić, by samemu udać się na taki wyjazd.

Całe wydarzenie organizowane jest przez AIESEC – największa globalną organizacją prowadzoną przez młodych ludzi, która od ponad 65 lat realizuje program praktyk i wolontariatów zagranicznych, docierając do ponad 120 krajów i terytoriów na całym świecie. Rozwija ona postawy liderskie poprzez praktyczne doświadczenia w międzynarodowych środowiskach.

Więcej informacji znajduje się na wydarzeniu na Facebooku gd.aiesec.pl/explore.
Bezpłatne bilety można pobrać na exploretheworld.evenea.pl.

Portal my3miasto.pl wspiera medialnie działania organizacji AIESEC.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.