Nosowska solo w Zatoce Sztuki (KONKURS)

28 Lip

Katarzyna Nosowska – to kolejna wybitna reprezentantka polskiej estrady, która uświetni letni program na scenie sopockiej Zatoki Sztuki. Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na koncert, który odbędzie się 31 lipca!

Wokalistka, wybitna autorka tekstów, rozpoczęła karierę muzyczną u schyłku lat 80. z zespołem Hey i błyskawicznie podbiła serca polskiej publiczności. Poza działalnością w rockowej grupie oraz gościnnymi występami w innych projektach, Nosowska rozwija niezwykle udaną karierę solową. Odważnie eksploruje style muzyczne podejmując współpracę z wyróżniającymi się producentami: Marcinem Macukiem, Andrzejem Smolikiem, Pawłem Krawczykiem.

Do tej pory artystka wydała sześć albumów studyjnych, z których ostatnie dwa: Osiecka (2008) i 8 (2011), zyskały status płyt platynowych. Jest również laureatką wielu nagród i wyróżnień. Ma na koncie między innymi ponad dwadzieścia Fryderyków, w większości za osiągnięcia solowe. Tylko w 2012 roku uzyskała sześć nominacji do tej zaszczytnej statuetki. W ostatnich dwóch latach została
mianowana dyrektor artystyczną projektu Męskie Granie, co tylko potwierdza jej wysoką pozycję na polskim rynku muzycznym. Kreatywność, osobowość, odwaga i przenikliwość – to cechy wyróżniające tę artystkę, które polecamy absolutnie fanom wysokogatunkowych widowisk muzycznych. Niedawno, trójmiejska publiczność miała okazję podziwiać występ artystki z zespołem na festiwalu Gdańsk Dźwiga Muzę, a już 31 sierpnia, Nosowska zaprezentuje swoją solową twórczość na scenie Zatoka Sztuki Beach Club. Koncert startuje o godzinie 19.00.

Bilety w cenach 25, 35 i 70 zł dostępne za pośrednictwem strony internetowej. Pod numerem telefonu 785880402 istnieje także możliwość rezerwacji biletów w strefie VIP umiejscowionej bezpośrednio pod sceną z dedykowaną obsługą i strefą barową oraz osobnymi toaletami.
Do strefy tej wchodzi się poza kolejnością osobnym wejściem. W cenie wykupionego stolika organizatorzy zapewniają catering owocowy oraz welcome-drink.

nosowska1

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie i wygraj podwójne zaproszenie na koncert do Zatoki Sztuki!

W jakim serialu gościnnie zagrała Katarzyna Nosowska i w jaką wcieliła się rolę?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (30 lipca) do godziny 10.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – ZATOKA SZTUKI NOSOWSKA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani z listy nadesłanych poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 30 lipca, do godziny 10.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.