Twoje nogi!/Nauka chodzenia na szpilkach! (PATRONAT)

7 Mar

Tym razem tematem spotkania z cyklu 14-nasty dzień miesiąca z Wysoką Szpilką będą nogi! Nogi zgrabne, ładne, zdrowe, zadbane, dobrze ubrane i umiejętnie poruszające się na szpilkach. Po prostu Twoje nogi! Spotkanie odbędzie się w Gdyni, w Studio Wysokiej Szpilki, Wielkopolska 76, I piętro, Budynek Super Nova Brand.

Każde nogi są cudowne, bo niosą Cię przez życie! Pokochaj swoje nogi, innych mieć nie będziesz!

Spotkanie składać się będzie z dwóch części:

🚩 Część 1 🚩 17.00 – 19.00 🚩 Spotkanie z Partnerami Wysokiej Szpilki. Omówione zostaną Twoje nogi w aspekcie diety, zdrowia, pielęgnacji i stylu

🚩 Część 2 🚩 19.00-21.00 🚩dodatkowo, dla chętnych, 2 godzinne warsztaty praktyczne czyli NAUKA CHODZENIA NA SZPILKACH.

Lucyna Jata – choreograf, właścicielka „Studio L” – ekskluzywnego studio modelowania sylwetki dla Pań, modelka, Kobieta charakteryzująca się ponadczasowym wdziękiem i klasą, współpracuje z modelkami ucząc je podstaw zawodu – poruszania, siadania, chodzenia.

Przynieś ze sobą szpilki, nie muszą być ładne, natomiast muszą być wygodne. Zapytasz zapewne o obcasy, ile maja mieć centymetrów? Tyle, żebyś dała radę w nich chodzić, a nie tylko siedzieć i wyglądać – z uśmiechem mówi Katarzyna Krajewska Turyczyn, szefowa Wysokiej Szpilki.

Zresztą o doborze wysokości obcasa będzie można porozmawiać na miejscu.

2–godzinne warsztaty, podczas których usłyszycie o postawie, balansie, równowadze, kroku i rytmie, ale najważniejsze, że przećwiczycie to Panie wszystko pod okiem specjalistki.

Zapiszcie datę w kalendarzu!
14 marca 2017 (środa) 17.00–21.00

Studio Wysokiej Szpilki, Wielkopolska 76, Gdynia Orłowo, I piętro. Budynek Super Nova Brand

……………………………………..

Udział w spotkaniu jest płatny:
🚩 Część 1 🔵 50 zł (dla 1 osoby) lub 80 zł (bilet dla 2 osób)
🚩 Część 2 🔵 120 zł 🔵zapłać 20 zł, tym samym dasz nam znać, że jesteś zainteresowana wzięciem udziału w warsztatach, na miejscu dopłać 100 zł.

* część 2 zostanie uruchomiona przy zainteresowaniu minimum 5 osób.

Ilość miejsc ograniczona.

Bilety możesz kupić TUTAJ.

                                                  >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

O SPOTKANIACH 14nasty dzień miesiąca
Cykliczne spotkania dla Kobiet organizowane przez Wysoką Szpilkę.  Formuła spotkań pozostała niezmienna. Kto był, ten wie! Co miesiąc inne atrakcje, warsztaty, merytoryczne prelekcje i pogadanki prowadzone w luźnym, przyjacielskim i niezobowiązującym klimacie networkingowym. 14nasty dzień miesiąca to spotkanie zarówno towarzyskie, jak i biznesowe. Podczas nich można spotkać pełne pasji i energii życiowej kobiety. Wszystkie jesteście zaproszone!!

.Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym cyklu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.