Noc Książek z premierą filmu „Papierowe Miasta” w Multikinie (KONKURS)

29 Lip

31 lipca w Multikinie odbędzie się niezwykły maraton filmowy – ENEMEF: Noc Książek. To propozycja dla tych, którzy nie wyobrażają sobie udanych wakacji bez solidnej porcji dobrej literatury – także na ekranie. W repertuarze premierowo „Papierowe miasta”, „Gwiazd naszych wina”, „Najdłuższa podróż” oraz „Z dala od zgiełku”. Mamy dla Was bilety! 

Podczas lipcowego maratonu ENEMEF widzowie obejrzą cztery przejmujące historie, które z pewnością dostarczą wielu emocji. To doskonała okazja, aby udać się w pełną zaskakujących wydarzeń podróż wraz z bohaterami bestsellerowych powieści, które odniosły spektakularny sukces czytelniczy na całym świecie. Będzie romantycznie, będzie przejmująco, a nierzadko wystawnie – zachęcają organizatorzy.

W repertuarze znalazły się: intrygujące PAPIEROWE MIASTA, wzruszający film GWIAZD NASZYCH WINA, refleksyjna NAJDŁUŻSZA PODRÓŻ i ponadczasowy Z DALA OD ZGIEŁKU.

ENEMEF: NOC KSIĄŻEK odbędzie się 31 lipca (piątek) jednocześnie w 26 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Poznań Malta, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze. Start: godzina 22.00. 

Bilety do nabycia w kasach kin i za pośrednictwem strony internetowej w następujących cenach: 25 zł (cena promocyjna dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl), 27 zł (cena zniżkowa z legitymacją ISIC, ITIC), 28 zł (cena zniżkowa z biletem z poprzedniego ENEMEFu), 29 zł (cena ulgowa z ważną legitymacją uczniowską lub studencką). 32 zł (cena normalna +
Wielka Dolewka Coca Coli).

noc_ksiazek_enemef_1080x1920

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na maraton!

Jak nazywa się debiutancka powieść Johna Greena?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (31 lipca) do godziny 11.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – ENEMEF:NOC KSIĄŻEK. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 31 lipca, do godziny 11.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

One Reply to “Noc Książek z premierą filmu „Papierowe Miasta” w Multikinie (KONKURS)”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.