Noc Igrzysk Śmierci w Multikinie (KONKURS)

17 Lis

ENEMEF: Noc Igrzysk Śmierci to maraton z jedną z najbardziej popularnych serii ostatnich lat, która powstała na podstawie bestsellerowych powieści Suzanne Collins. Emocjonujące przygody młodych bohaterów trójmiejscy widzowie będą mogli śledzić na wielkim ekranie 21 listopada od godziny 22.00. Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na seans! 

„Igrzyska śmierci” mają wciągającą fabułę, świetne efekty specjalne oraz wyrazistych bohaterów, w których wcielają się doskonali aktorzy. W filmie występują m.in. zdobywcy Oscarów: Jennifer Lawrence i Philip Seymour Hoffman. ENEMEF: Noc Igrzysk Śmierci odbędzie się 21 listopada w 30 kinach sieci Multikino. Trójmiejscy widzowie mają okazję wziąć udział w wydarzeniu w Multikinach w Gdańsku i Gdyni.

Maraton to gwarancja niezapomnianych emocji, a także rozrywki na najwyższym poziomie. W repertuarze: Igrzyska śmierciIgrzyska śmierci: W pierścieniu ognia oraz premierowo – Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1Seans rozpocznie się o godzinie 22:00, natomiast przwidywany koniec nastąpi ok. 05:30. 

Bilety do nabycia w kasach kin oraz za pośrednictwem strony internetowej w następujących cenach: 24 zł (specjalna cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl), 28 zł (cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC), 29 zł (cena zniżkowa: z biletem z poprzednich ENEMEFów można kupić dowolną liczbę zniżkowych), 30 zł (cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką), 33 zł (cena normalna).

kino_igrzyska

Chcesz wziąć udział w wydarzeniu? Rozwiąż konkursową zagadkę i wygraj podwójne zaproszenie na maraton! 

Ile kotów posiada autorka powieści Igrzyska Śmierci?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (20 listopada) do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – MULTIKINO. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani z listy nadesłanych wiadomości zawierających poprawną odpowiedź.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 20 listopada, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.