Niezniszczalni powracają (KONKURS)

8 Sie

Niegdyś tworzyli złotą erę filmów video. Dziś wcale nie chcą odchodzić do lamusa. Ikony kina akcji minionych dekad cały czas mają mięsnie ze stali, godnych następców oraz.. ogromne pokłady poczucia humoru! Weź udział w naszym konkursie i przekonaj się o tym już 15 sierpnia podczas Maratonu Niezniszczalnych.

ENEMEF: Maraton Niezniszczalnych to propozycja dla miłośników kina akcji. Za tę mocną serię odpowiedzialny jest sam Sylvester Stallone, odtwórca legendarnych postaci Rocky’ego i Rambo. Udało mu się stworzyć zapierające dech w piersiach filmy o bogatej fabule, w których najważniejsi są główni bohaterowie – outsiderzy, który nie boją się nawet najbardziej niebezpiecznych zadań. Na ekranie można zobaczyć ikony kina akcji m.in: Arnolda Schwarzeneggera, Mela Gibsona, Jean-Claude Van Damme’a, Bruce’a Willisa, ale także ich godnych następców Jeta Li czy Jasona Stathama. W repertuarze: Niezniszczalni, Niezniszczalni 2, premierowo – Niezniszczalni 3 oraz Plan ucieczki.

Maraton startuje o godzinie 22.00 w Multikinie w Gdyni i w Gdańsku. Bilety w cenie od 19 do 33 złotych (4 filmy) dostępne w kasach kin oraz za pośrednictwem strony internetowej. 

2014-08_niezniszczalni_05

UWAGA: Odpowiedz na pytanie konkursowe i zgarnij podwójne zaproszenie na maraton pełen wrażeń!

Która z aktorek odrzuciła propozycję zagrania roli Camilli w Niezniszczalnych 3?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (13 sierpnia) do godziny 11.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – NIEZNISZCZALNI MULTIKINO. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani z listy nadesłanych poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 13 sierpnia, do godziny 11.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.