„Nie zawsze piszę o sobie” – Wywiad z Arturem Rojkiem (WIDEO)

16 Kwi

Jest artystą totalnym i kiedy w 2012 roku Artur Rojek rozstawał się z zespołem Myslovitz, którego był współtwórcą, wszyscy zastanawiali się co dalej. Aż do kwietnia tego roku, kiedy wydał solową płytę i rozpoczął trasę koncertową. Nam udało się z nim spotkać i porozmawiać przy okazji występu w gdańskim Parlamencie.

Solowa płyta Artura Rojka Składam się z ciągłych powtórzeń zbiera same pochlebne recenzje, a singiel Beksa, który promuje album, zadebiutował od razu na pierwszym miejscu Listy Przebojów Programu Trzeciego i nie schodził z niego przez trzy kolejne tygodnie. Czy dyrektor OFF Festivalu zaprosiłby na niego sam siebie? Jak krytyka, która kiedyś tak go bolała, wpływa teraz na jego twórczość oraz czy zmieniło się jego brzmienie po tym, jak zaczął używać legendarnej gitary Beatlesów?

5 Replies to “„Nie zawsze piszę o sobie” – Wywiad z Arturem Rojkiem (WIDEO)

  1. Pingback: Marek Dyjak: „Czuję się jak uczuciowy striptizer” (WIDEO) | my3miasto.pl

  2. „Zatęskniłem” za komentarzami. Coraz rzadziej ludzie piszą i mówią sensownie. U was to się zdarza. Co już jest rzadkością. Rojek świetny. Życzę wam fajnych Świąt. Walczcie dalej. czasy ciężkie i dla wszystkich trudne. A wy trzymacie poziom. Zadziwiające. Życzę najszczerzej, by w naturalny sposób zniknęła wam konkurencja, która męczy juz chyba wszystkich w Trójmieście. Fajni jesteście i tacy „ludzcy”, bez zadęcia, co nie znaczy, że nie macie wpadek. Są jednak wybaczalne.. W święta i po świętach nie zmieniajcie się. Pozdr.

  3. Oglądając wywiady dziennikarzy my3miasto.pl i widząc, jaką popularnością się one cieszą mniemam, że po prostu są dobrzy – nawet bardzo dobrzy i dlatego im się nie odmawia. I oby tak dalej – nie spadać poniżej pewnego poziomu! Wesołych Świąt dla Redakcji i Waszych Czytelników! Oby Was doceniano bardziej i jeszcze bardziej! Do przodu marsz!

  4. A swoją drogą jak udało Wam się przekonać Artura do wywiadu? Z zasady tego nie lubi i rzadko się zgadza mówic o sobie. Macie dar przekonywania, znajomości, czy po prostu jesteście DOBRZY?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.