Neo-nówka w programie „Żywot Mariana” (KONKURS)

24 Mar

„Żywot Mariana” – to najnowsze dzieło Kabaretu Neo-Nówka. Po sukcesie programu „Kazik Sam w domu” Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka. „Żywot Mariana” to kabaretowy spektakl pokazujący losy statystycznego Mariana od narodzin, aż po jego kres. Jeżeli zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie, natomiast jeżeli nie zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie. Zabawny, śmieszny, rozluźniający, ale i zmuszający do przemyśleń. Taki jest „Żywot Mariana”. Dla naszych Czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania są podwójne zaproszenia na występ popularnego kabaretu.

Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy. Neo-Nówka nie zwalnia tempa nie obniża lotów. Mistrzostwo w każdym calu.

Program wzbogacony jest autorskimi piosenkami i oprawą muzyczną w wykonaniu Zespołu
„Żarówki”. Do tego światło, dźwięk i tysiące zadowolonych widzów. Trzeba to zobaczyć.

Kabaret Neo-nówka „Żywot Mariana”
Kiedy? 12.04 godz. 20:00
Gdzie? Gdynia Arena
Bilety: 60/80/100/120/140 zł

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na występ kabaretu Neo-Nówka.

                              Jaką nazwę początkowo nosił kabaret NEO-NÓWKA?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (10 kwietnia) do godziny 10:00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – NEO-NÓWKA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 10 kwietnia, do godz. 10:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są zaproszenia na występ kabaretu Neo-Nówka.

5. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych (wyłącznie imienia i nazwiska) organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Sponsorem zaproszeń jest agencja Impresariat34art.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.