NaukoweLove. Mózg vs serce (KONKURS)

4 Lut

Naukowy Pub Quiz, sekcja serca lub wyjątkowy koncert życzeń? Podczas NaukoweLove będzie można zajrzeć (dosłownie!) w głąb mózgu i serca, odwiedzić strefę gier wstępnych, zagrać w naukowe tabu i zrobić sobie zdjęcie przy użyciu lustrzanej fotobudki. Goście zmierzą się też w grze dla par i sprawdzą, kto w ich związku stoi po stronie mózgu, a kto serca. 14 lutego w EXPERYMENCIE odbędzie się wieczór pełen emocji – NaukoweLove to pomysł na Walentynki inne niż wszystkie! Dla naszych Czytelników (18+) mamy podwójne zaproszenia na niezwykły wieczór!

NaukoweLove to spora dawka wiedzy, a jednocześnie miłosny wieczór przy muzyce i w dobrej atmosferze. Wydarzenie jest tylko dla dorosłych, więc będziemy poruszać tematy, których na co dzień nie dotykamy – mówi Zbigniew Czapliński organizator NaukoweLove. Mózg vs serce. – Jako że prywatnie interesuję się neurofizjologią, nie mogę doczekać się ,,mózgowej” części imprezy. Szczególnie że struktury, o których będzie opowiadała dr Dorota Myślińska, zaprezentujemy też na warsztatach anatomicznych, gdzie goście sprawdzą ponadto aktywność swoich fal mózgowych. Przyznam również, że jestem ciekaw, jak odwiedzającym spodoba się naukowa wersja gier towarzyskich, bo jest to nowy format w EXPERYMENCIE. Nie każdy lubi romantyczne kolacje, czy wyprawy do kina, a NaukoweLove to świetna alternatywa – przekonuje Czapliński.

Cztery godziny NaukoweLove zostaną szczelnie wypełnione atrakcjami, odbywającymi się na wystawie EXPERYMENTU i w salkach wykładowych. Już przy samym wejściu goście rozpoczną grę dla par i zadecydują, kto w ich związku kieruje się mózgiem, a kto sercem.

Na NaukoweLove będzie można wysłuchać m.in. wykładów doktora Karola Jachymka z Uniwersytetu SWPS i doktor Doroty Myślińskiej z Uniwersytetu Gdańskiego. Prelegenci opowiedzą o neurofizjologii mózgu, cenzurze w służbie sztuki, a także przewidzą, jak to będzie spędzić noc z androidem. Nie zabraknie również warsztatów i pokazów naukowych, stworzonych przez koła naukowe z trójmiejskich uczelni. Młodzi naukowcy będą uczestniczyć też w tworzeniu strefy gier wstępnych, gdzie przygotują naukowe wersje popularnych zabaw, jak Pub Quiz, 5 sekund czy tabu. Na wszystkich głodnych i spragnionych czekać będzie walentynkowy, pikantny bufet. Tam można nie tylko nabrać energii, ale też dowiedzieć się, jak wybrane produkty wpływają na libido. Nie zabraknie również napojów, dlatego organizatorzy zalecają przyjazd na wydarzenie komunikacją miejską.

Szczególnie interesujące aktywności odbędą się w salce HYDROŚWIAT, gdzie w atmosferze rodem z seriali o lekarzach medycyny sądowej, samodzielnie zajrzymy w głąb serca podczas sekcji. Chwilę relaksu oraz dobrej zabawy zapewni strefa gier wstępnych, gdzie nasi goście poczują dreszczyk emocji podczas naukowo-miłosnej rywalizacji – mówi Ewelina Magdziak, specjalista w dziale Wydarzeń i Programów Naukowych Centrum Nauki EXPERYMENT. – Swoją drugą połówkę warto zaprosić na NaukoweLove również ze względu na szereg popularnonaukowych wykładów, prowadzonych przez znakomitych ekspertów. Z przymrużeniem oka porozmawiamy o cenzurze w sztuce oraz literaturze erotycznej, rozważymy, jak mógłby wyglądać seks przyszłości, a także posłuchamy o koktajlu neuroprzekaźników, zalewających zakochany mózg – dodaje Magdziak.

Bilety na NaukoweLove. Mózg vs serce są dostępne na stronie bilety.experyment.gdynia.pl, a także w kasach Centrum Nauki EXPERYMENT.

Co? NaukoweLove. Mózg vs serce

Kiedy? 14 lutego 2020, godz. 19-23

Dla kogo? 18+

Za ile? 30 zł

UWAGA: Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na NaukoweLove. Mózg vs serce w CN Experyment!

                                                             Czym jest Agape?

Na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (12 lutego) do godziny 10.00 wyślij odpowiedź na zadane pytanie. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – NaukoweLove. Mózg vs serce. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 12 lutego, do godziny 10:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są podwójne zaproszenia na NaukoweLove. Mózg vs serce w CN EXPERYMENT.

5. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych (wyłącznie imienia i nazwiska) organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

6. Konkurs jest przeznaczony dla osób 18+.

Powodzenia!

 

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.