Największe walentynkowe serce w Gdańsku

8 Lut

Walentynki, ulubione święto wszystkich zakochany, jest już coraz bliżej. Z tej okazji przed Galerią Madison stanęło największe serce w Gdańsku – idealna oprawa romantycznych zdjęć. Dodatkowo w Galerii można kupić wymarzony prezent dla swojej drugiej połówki.

Jest wiele sposobów na okazanie miłości w Walentynki – prezenty, kwiaty, słodycze, romantyczna kolacja. Świetną pamiątką będzie również nastrojowe zdjęcie. Każde miasto ma swoje wyjątkowo romantyczne miejsca – w Wenecji zakochani wybierają malownicze mostki i gondole, w Paryżu wieżę Eiffela, a w Gdańsku swoje uczucia można uwiecznić przy wyjątkowym świecącym sercu, które stoi przed Galerią Madison.

Serce pojawiło się przed wejściem do Galerii od strony ulicy Heweliusza.Jest to największa taka instalacja w mieście – nie ma lepszego miejsca w Gdańsku na walentynkowe zdjęcia. Serce będzie ozdabiało Galerię aż do 18 lutego.

Aby jeszcze bardziej podkreślić romantyczną atmosferę 14 lutego w godzinach 12.00-18.00 w Galerii będą rozdawane latające balony w kształcie serca.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.