Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości (PATRONAT)

22 Mar

W sobotę 16 marca, zakończył się pierwszy etap konkursu organizowanego przez członków Studenckiego Forum Business Centre Club „Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości”. W tym roku otrzymano rekordową liczbę zgłoszeń, a poziom prac był na bardzo wysokim poziomie. Finał Wojewódzki odbędzie się w Wyższej Szkole Bankowej w Gdyni.

Studenckie Forum Business Centre Club już po raz XIV zorganizowało wydarzenie, w którym uczniowie szkół średnich mogą zdobyć nowe doświadczenie, rozwijać umiejętności pracy w zespole oraz poznać praktyczną stronę biznesu. NZP to nie tylko konkurs, ale także Akademia Przedsiębiorczości, podczas której uczestnicy mają możliwość spotkania się z prawdziwymi przedsiębiorcami, wysłuchania ciekawych prelekcji oraz zadania pytań.

Pierwszy etap konkursu odbył się przez specjalną platformę internetową i polegał na rozwiązaniu zadania typu Case Study. 

Wszystkim Finalistom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na Finał Wojewódzki, który odbędzie się w Wyższej Szkole Bankowej w Gdyni.

 

Zachęcamy także do obserwowania naszego wydarzenia na fanpage’u – informują organizatorzy. I dodają: W razie pytań zapraszamy do kontaktu z tegorocznym koordynatorem projektu w województwie pomorskim: p.bilinski@sfbcc.org.pl.

Źródło: Informacja prasowa.

Portal m3ymiasto.pl ma przyjemność ponownie być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.