Nagrody Lidera PPNT rozdane!

17 Gru

14 grudnia br., podczas gali w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia poznaliśmy firmy, które w mijającym roku wyróżniły się w innowacyjnych branżach, poprzez swoją działalność biznesową.

Po pełnym emocji głosowaniu tytuł Lidera przyznany został w kategoriach: Debiut, Produkt-Usługa, Wydarzenie oraz Osobowość. Po raz pierwszy w historii nagrody, głosy można było oddawać także w kategorii Coworker.

Tradycyjnie Dyrekcja PPNT Gdynia przyznała także nagrodę specjalną za szczególne osiągnięcia w ostatnich 12 miesiącach.

Tym razem statuetki parkowego Lidera zaprojektowali trójmiejscy producenci retro lamp scenicznych z Portman Custom Lights, które znalazły uznanie wśród gwiazd światowego formatu, jak Sting czy Ed Sheeran.

Laureatami nagrody Lidera PPNT 2018 zostali:
• Debiut: Samurai Labs – technologia wykrywania cybernękania i innych niepożądanych treści w Internecie.
• Wydarzenie: Space Night – otwarta transmisja startu rakiety Falcon w PPNT Gdynia
• Usługa- Produkt: Spaceforest – rozwój projektu rakiety Bigos oraz usług świadczonych dla sektora kosmicznego
• Osobowość: Tomasz Koszlak, firma WEB24
• Coworker: Tymoteusz Cierzan

• Nagroda specjalna trafiła do Mariusza Szymańskiego z firmy Exotech – twórcy składanych płetw, z których korzystają służby specjalne na całym świecie. Obecnie, firma Exotech opracowuje w PPNT Gdynia wersję tego produktu dla rynku cywilnego.

O Nagrodzie
Nagrody Lidera PPNT, to wyjątkowe wyróżnienie, ponieważ pretendentów do tytułu nominują same firmy Parkowe. One również w głosowaniu decydują, do kogo trafią statuetki. Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na obiecujące rozwiązania, wyjątkowe sukcesy oraz nowoczesne technologie powstające w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia. Zgodnie z tradycją, uroczyste rozdanie nagród odbywa się w podczas corocznego spotkania PPNT Świątecznie.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.