Na dworze zimno, a na FuckUp Nights Trójmiasto gorąco jak zwykle!

8 Sty

Kolejne spotkanie FuckUp Nights Trójmiasto odbędzie się 13 stycznia (środa) w COCO CAFE CLUB & RESTAURANT (Gdynia, ul. Waszyngtona 21). Start o godz. 19:00.

Wydarzenie to jest częścią międzynarodowej społeczności, organizującej co miesiąc spotkania, na których odważni ludzie opowiadają o swoich porażkach w biznesie lub projektach. Idea, która urodziła się w 2012 roku w Meksyku, obecnie rozprzestrzeniła się na cały świat. W chwili obecnej spotkania FUN odbywają się w ponad 140 miastach w 50 krajach na całym świecie. W Polsce FuckUp Nights odbywają się m.in. w Trójmieście i w Warszawie.

Na najbliższym FuckUp Nights Trójmiasto gośćmi będą:

Milena Sakowicz – Zawodowo i z pasji zajmuje się szeroko rozumianą psychologią biznesu. Od ponad dwóch lat prowadzi agencję marketingową Marketing Mileny, który rozwija się dynamicznie za sprawą obsługi klientów w obszarze social mediów. Ponieważ prowadzenie biznesu uzależnia, Milena jest też właścicielką marki odzieżowej Furia by Sakowicz.

Agata Kukwa – Interdyscyplinarny przedsiębiorca ze szczególnym talentem w dziedzinie komunikacji. Dołączyła do zespołu Black Pearls VC, gdzie zdobywała doświadczenie na rynku venture capital jako non-executive director w zakresie komunikacji. Od 2011 pomogła ponad 30 markom we wczesnej fazie rozwoju w wejściu na rynek lub poprawieniu wizerunku marki online. Poprawia wizerunek menedżerów i naukowców jako personal brander. Od 2015 roku zajmuje się organizacją wydarzeń dla biznesu oraz wspiera organizatorów konferencji i spotkań networkingowych w kraju i za granicą.

Łukasz Murawski – Psycholog społeczny, który od początku drogi zawodowej związany jest z marketingiem. Specjalista w dziedzinie tworzenia wizerunku firmy i strategii komunikacji marki. Współwłaściciel agencji reklamowej Studio 102 oraz agencji interaktywnej Quellio. W pracy z klientem (firmą) zajmuje się głównie morfologią marki i tworzeniem wyróżniającego ją kodu genetycznego. Dzięki wysokiej wrażliwości, dysponuje umiejętnością holistycznego i nieszablonowego spojrzenia na komunikację, zarówno wizualną, jak i werbalną. Nie jest grafikiem, ale potrafi zaprojektować logo. Doradca w inkubatorze Starter. Wykładowca w Wyższej Szkole Bankowej. Naiwny marzyciel, zafascynowany kulturą popularną, sztuką nowoczesną, użytecznością przedmiotów i nowymi technologiami. Maratończyk, a więc łatwo się nie poddaje na drodze do realizacji celu.

Miłosz Bożeński – Od 14 lat jego pasją jest programowanie, interdyscyplinarność nauk informatycznych. Od 7 lat projektuje indywidualne rozwiązania informatyczne, które ułatwiają życie oraz pozwalają pozyskać najcenniejszą rzecz w obecnym świecie – czas. Przy tworzeniu projektów czerpie inspirację z natury i życia codziennego. Mimo technicznego otoczenia zawsze człowieka stawia w centrum. O sobie mówi: „Jestem człowiekiem, którego potrzebujesz – nawet, jeśli o tym nie wiesz!”

Poza opowieściami będzie oczywiście czas na pytania do gości (i odpowiedzi też) oraz nieformalne, kuluarowe rozmowy, zwane po staropolsku networkingiem.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagane jest zarejestrowanie się stronie: http://funtrojmiasto10.evenea.pl/

Jarosław Łojewski, organizator, tel. 606 724 402, mail jarek@kreatyw.pro

Pomysł FuckUp Nights (pol. Noc Porażek) powstał w 2012 w Mexico City. Piątka przyjaciół po przejściu różnych porażek w biznesie stwierdziła, że warto o nich głośno opowiadać. Ponieważ są one nieodłącznym elementem każdej działalności, dzielenie się wiedzą na ich temat to nic innego jak zdobywanie cennego doświadczenia. To szansa, aby wiele osób mogło nauczyć się, jak wychodzić z porażek i jak wyciągać z nich coś dobrego dla siebie.

Skąd nazwa? „Fuckup” w potocznym rozumieniu  oznacza zarówno głupie błędy wynikające z niedbalstwa i bezmyślności, jak i osoby, które je popełniają.  A „Nights”, ponieważ spotkania odbywają się wieczorami, w niezobowiązującej atmosferze, w miejscach, pozwalających na rozmowę i zabawę przy muzyce i piwie.

Każde spotkanie FuckUp Night to 3-4 gości, którzy opowiadają historie swoich porażek. Czego dotyczyły? Co poszło nie tak? Jaką wyciągnęli z tego naukę? Co teraz zrobiliby inaczej? Prezentujący mają 10 minut, aby na wesoło lub na nieco poważniej zaprezentować historię, ilustrowaną dynamiczną prezentacją. Gośćmi FuckUp Nights są przedsiębiorcy, managerowie projektów, artyści, architekci, czy działacze społeczni. Każda branża jest przecież szansą na porażkę, która w wielu przypadkach okazuje się kluczowym elementem późniejszego sukcesu.

W Trójmieście spotkania organizowane są od marca 2015r, przez firmę Kreatyw.Pro Jarosław Łojewski.

W dotychczasowych spotkaniach FuckUp Nights w Trójmieście gościło ponad 35 prelegentów oraz ponad 700 słuchaczy. Fragmenty spotkań możecie obejrzeć tutaj: http://video.fuckupnights.pl/.

Portal my3miasto od obecnej, 10.edycji, ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.