Myśliwiecką przenosimy do Sopotu (KONKURS)

16 Lip

Myśliwiecka, to nazwa ulicy w Warszawie, przy której znajduje się radiowa „Trójka”, w której od 1994 roku, jako redaktor audycji rozrywkowych, pracuje Artur Andrus. „Myśliwiecka” to także tytuł jego płyty zawierającej autorskie piosenki – głównie kabaretowe, pisane do programów telewizyjnych i na potrzeby występów estradowych. Przed trójmiejską publicznością artysta zaprezentuje się w piątek, 18 lipca w sopockim Pick&Roll’u. Weź udział w naszym konkursie i wygraj zaproszenie na koncert! 

„Myśliwiecka” to drugi solowy album studyjny Artura Andrusa, wydany 5 marca 2012 roku nakładem wytwórni Mystic Production. Album zawiera 14 utworów wokalisty. Singlem promującym płytę został utwór „Piłem w Spale, spałem w Pile”. Na koncertowej playliście nie zabraknie takich utworów jak „Ballada o Baronie, Niedźwiedziu i Czarnej Helenie”, „Cieszyńska”, „Dam ci ptaszka”, czyli utworu wykonywananego przez Chór Męski im. Franka Szwajcarskiego, czy punkowo-skinowej piosenki pod tytułem „Glanki i pacyfki”.

>>ZOBACZ TAKŻE: Lepiej włączyć Animal Planet! –

wywiad z Arturem Andrusem (WIDEO)<<

Koncert rozpocznie się 18 lipca (piątek) o godzinie 20.00 na tarasach przy sopockim Pick&Roll Club. Bilety w cenie 45/65/85 zł do nabycia za pośrednictwem strony internetowej.

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie i wygraj podwójne zaproszenie na koncert!

W którym filmie Artur Andrus wcielił się w postać samego siebie?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (17 lipca) do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – ARTUR ANDRUS. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani z listy nadesłanych poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 17 lipca do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Fundatorem nagród jest Impresariat 34art.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.