Motocykliści zaświecili przykładem (WIDEO)

29 Cze

W piątek 24 czerwca ulice Gdańska rozświetliła II. odblaskowa parada motocykli, czyli „Świeć przykładem nocą z Motor Centrum”. W kolumnie przejechało około 700 motocykli. Zobaczcie, jak było!

Miłośnicy jednośladów już od godziny 17:00 zjeżdżali się do salonu Harley-Davidson Gdańsk. Organizujący akcję gdański multidealer, przy współpracy z grupą Motopozytywni.pl rozpoczął event od szkoleń z pierwszej pomocy przedmedycznej. Przeszkolonych zostało ponad 100 osób. Uczestnicy szkolenia otrzymywali nieodpłatnie motocyklowe kamizelki odblaskowe, tak by mogli ,,świecić przykładem” na co dzień. Każdy zainteresowany tematyką krwiodawstwa mógł także zdobyć niezbędne informacje na stoisku Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Gdańsk.

Kilka minut po godzinie 20:00 odbyło się wyjątkowe widowisko w ramach projektu STUNT STORY. Gwiazdą pokazu był Maciek Dop, który jest pierwszym polskim stunterem uprawiającym ten sport na motocyklu Harley-Davidson. Perfekcyjne opanowanie i lekkość wykonywanych akrobacji wzbudziły zachwyt u zebranej publiczności.

II. odblaskowa parada motocykli w Trójmieście wystartowała tuż przed 22:00. Ilość motocykli robiła wrażenie na wszystkich. Kolumna licząca ok. 700 motocykli rozciągnięta była na długości ponad 3 km. Motocykliści świecili przykładem takimi ulicami jak: Al. Legionów, Al. Rzeczpospolitej, Al. Jana Pawła II, Czarny Dwór, Marynarki Polskiej, Jana z Kolna, Wały Jagiellońskie, Podwale Przedmiejskie docierając z powrotem na Miałki Szlak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.