Monika Brodka w Zatoce Sztuki

5 Lip

Fani młodej, ale już doświadczonej i utytułowanej wokalistki powinni w najbliższy czwartek pojawić się w Sopocie. Monika Brodka po raz kolejny odwiedzi kurort w szczycie sezonu i 10 lipca zagra koncert w Zatoce Sztuki.

Pochodząca z Żywca wokalistka jest laureatką trzeciej edycji programu Idol, dzięki któremu jej muzyczna kariera nabrała rozpędu. W 2004 roku wydała debiutancki krążek o przewrotnej nazwie Album, który w krótkim czasie uzyskał status złotej płyty. Rok później otrzymała nagrodę na gali Eska Music Awards w kategorii Debiut Roku, a także Grand Prix na 42. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz Superjedynkę w kategorii Debiut. Kolejny album artystki mogliśmy usłyszeć w 2006 roku, a promowany był on przede wszystkim singlem Znam Cię na pamięć, który ma już ponad 2 miliony odsłon na portalu YouTube.

Brodka 2

Po prawie czterech latach przerwy, w 2010 roku światło dzienne ujrzał trzeci projekt wokalistki. Granda rok po premierze uzyskała status podwójnej platyny, zaś Monika Brodka zabrała się do pracy nad minialbumem LAX, który w całości powstał w Red Bull Studio w Los Angeles. Utwór Varsovie, który promował wydawnictwo został uznany piosenką minionego roku, a artystkę nagrodzono Fryderykiem.

Koncert na plażowej scenie Zatoki Sztuki startuje w czwartek (10 lipca) o godzinie 19.00. Bilety w przedsprzedaży do nabycia w cenie 25, 35 oraz 70 złotych. Polecamy!

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

One Reply to “Monika Brodka w Zatoce Sztuki”

  1. Pingback: Koncertowe lato z Moniką Brodką (KONKURS) | my3miasto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.