MODELS OF REALITY. Teatr tańca (KONKURS)

4 Gru

Liquid Loft zebrało pokaźną kolekcję nagrań dźwiękowych, prezentujących gwary, dialekty i lokalne języki Europy. Używając różnych technik fonetyczno – rytmicznych, zbiór ten został przetworzony na język tańca. Wykorzystana w spektaklu mutacja dźwięków kreuje wyobrażoną przestrzeń – w jej centrum znajduje się ludzkie ciało, które, wg Michela Foucault: „jest najważniejszym przedmiotem obróbki przez procesy władzy”. Na występ Liquid Loft, który odbędzie się 7 grudnia o godz. 19:00.  Dla naszych Czytelników czekają podwójne zaproszenia!

Liquid Loft to austriacka grupa performatywna, ciesząca się światowym uznaniem. Założona została w 2005 roku przez choreografa i tancerza Chrisa Haringa wspólnie z muzykiem Andreasem Bergerem, tancerką Stephanie Cumming i dramaturgiem Thomasem Jelinkiem. W swoich spektaklach i instalacjach Liquid Loft sytuuje taniec współczesny w kontekście innych współczesnych form, tworząc za każdym razem wielowymiarowe dzieła sztuki. 

TWÓRCY:
reżyseria, choreografia: Chris Haring
muzyka,reżyseria dźwięku: Andreas Berger
światła, scenografia: Thomas Jelinek
kostiumy: Stefan Röhrle
kierownik sceny: Roman Harrer
producent: Marlies Pucher

OBSADA / Luke Baio, Stephanie Cumming, Dong Uk Kim, Katharina Meves, Dante Murillo, Anna Maria Nowak, Arttu Palmio, Hannah Timbrell.

Produkcja: Liquid Loft we współpracy z Tanzquartier Wien ze środków Kulturabteilung der Stadt Wien (MA7) oraz Bundeskanzleramt für Kunst und Kultur (BKA).

UWAGA: Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na występ grupy Liquid Loft.

Jaką nagrodę za najlepszy występ na Biennale w Wenecji w 2008 roku otrzymali artyści z Liquid Loft?

Na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (6 grudnia) do godziny 11.00 wyślij odpowiedź na zadane pytanie. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – TEATR TAŃCA . Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodami są podwójne wejściówki na wydarzenie w GTS. Bilety zostaną rozlosowane wśród osób, które wyślą prawidłową odpowiedź.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 6 grudnia, do godziny 11:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są podwójne zaproszenia na wydarzenie w GTS.

5. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych (wyłącznie imienia i nazwiska) organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

Powodzenia!

 

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.